• Головна
  • Купити спецодяг високої якості з доставкою по Україні
Новини компаній
15:00, 23 серпня 2023 р.

Купити спецодяг високої якості з доставкою по Україні

Новини компаній

У зв'язку із тим, що виконання багатьох операцій на виробництві пов'язане із забрудненням та потраплянням на шкіру, слизові оболонки, волосся працівників різноманітних шкідливих речовин, вкрай важливо потурбуватися про наявність якісного спецодягу у співробітників. Інтернет-магазин «Спецодяг.com.ua» пропонує клієнтам купити робочий одяг високої якості в Києві та з доставкою по всі Україні. В каталозі продукції представлені робочий та захисний одяг від найкращих українських та європейських виробників спецодягу. За своїм уподобанням та з урахуванням особливостей праці, Ви можете підібрати в інтернет-магазині саме такий спецодяг, який буде в повній мірі відповідати поставленій задачі.

Купити спецодяг високої якості з доставкою по Україні, фото-1

Які відмінності спецодягу вплинуть на Ваш вибір?

Комфорт і безпека співробітника – найголовніші критерії, якими треба керуватися під час вибору спеціалізованого одягу. Однак, задля того, щоб забезпечити саме ці критерії виробники вдаються до найрізноманітніших рішень, намагаються використовувати більш дихаючі та сучасні тканини, експериментують з фасоном та дизайном одягу таким чином, щоб досягти ідеального співвідношення комфорту та привабливого зовнішнього вигляду. Справа в тому, що для багатьох працівників саме спецодяг стає речами, які використовуються кожного дня, а отже – важливо робити їх не тільки безпечними та комфортними, а й гарними на вигляд.

Найголовнішим критерієм вибору робочого одягу повинен стати саме клас захисту. Так, розрізняються наступні класи захисту спецодягу:

  • Перший – передбачає найнижчий ризик для здоров'я працівника. Такий одяг має найпростішу конструкцію, запобігає забрудненню та запиленню. Від серйозного впливу такий одяг не захистить.
  • Другий – сюди відноситься одяг, який окрім комфорту та чистоти впливає на безпеку робітника. Власне, використовуючи такий одяг, можна запобігти впливу високих температур або навпаки - дуже низьких. Саме до цього класу відносять й елементи одягу, які мають світловідбиваючі елементи та використовуються для сповіщення водіїв та уникнення аварійних ситуацій.
  • Третій – представляє собою серйозний захисний одяг, який дозволяє вберегти працівника від впливу хімічних речовин, високих або дуже низьких температур.

Окрім класів захисту варто розуміти, що одяг вкрай важливо правильно обирати за розміром. На сайті магазину Спецодяг.com.ua Ви зможете замовити потрібну кількість речей, з урахуванням персональних особливостей кожного працівника – побажань по розміру та іншим елементам. В каталозі представлені різноманітні варіанти комбінезонів та окремих елементів, які розроблені з урахуванням специфічної праці будівельників, електриків, виробничих працівників, тощо. Саме тому в такому одязі дійсно комфортно працювати незалежно від пори року та завантаженості праці.

Окрім зовнішнього вигляду, класу захисту та типу матеріалу виготовлення важливо звертати увагу саме на сезонність речей. Справа в тому, що одяг, який придбаний не по сезону не зможе захистити робітника від основного фактору впливу – погоди. В залежності від поточного періоду року вдастся підібрати найвдаліші речі. В інтернет-магазині Спецодяг.com.ua Ви зможете без вагань та очікувань купити спецодяг з Німеччини, Польщі, Франції, Чехії та України. Крім того на сайті представлений великий вибір спеціалізованого взуття та інших, не менш важливих захисних предметів: жилетів, рукавичок, окулярів, касок, шапок, тощо. Переходьте на офіційну сторінку магазину та оформлюйте своє замовлення просто зараз за найвигіднішою ціною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...