• Головна
  • Росія нав'язала Маріуполю місто-побратим Грозний. Як поставилися до цього містяни
12:00, 9 серпня

Росія нав'язала Маріуполю місто-побратим Грозний. Як поставилися до цього містяни


Вчора, 8 серпня, гауляйтер окупованого Маріуполя Олег Моргун і мер столиці Чечні Грозного підписали угоду про те, що тепер вони "міста-побратими". Примітно, що обидва міста зруйнувала росія — Маріуполь у 2022 році, а Грозний — у 1995-му.

Маріупольці на цю подію відреагували дуже різко та негативно. У соцмережах 0629 не вдалося знайти жодної людини, яка б підтримала так зване "побратимство".

"І хто запитав місцеве населення про бажання побратимства?", "Варто лише "погуглити" слово Грозний, там не тільки економікою не пахне, там і роботою ніхто не був помічений. Це виходить за пачку гуманітарки продалися", - обурюються городяни.

Маріупольці впевнені, що це новий легальний спосіб розкрадання майна.

"Гуманітарка ця становить який відсоток від вивезеного металу і прибутків на обмінних операціях, які були раніше", - пишуть городяни.

Також обурює мешканців й поведінка чеченців в окупованому Маріуполі, зокрема ставлення до жінок.

"Чи хочете ви, після спостереження за поведінкою чеченців, мати міцні культурні зв'язки та побратимство?" - запитують користувачі соцмереж.

"Все Маріуполь вже не буде колишнім, не бути йому індустріальним містом", - резюмують городяни.

Читайте також: У Маріуполі окупанти домовилися з Чечнею про "зв'язки" і повісили плиту з ім'ям вбитого російського генерала

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

live comments feed...