• Пловець із Маріуполя став чемпіоном світу з пароплавання
14:00, 7 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Пловець із Маріуполя став чемпіоном світу з пароплавання

Маріупольський спортсмен Олександр Комаров посів перше місце на Чемпіонаті світу з пароплавання -2023.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Змагання проходили у Манчестері. Плавці з Маріуполя вже здобули для збірної України кілька медалей та встановили нові світові рекорди. А саме – Олександр Комаров і Данило Чуфаров.

Олександр Комаров поповнив скарбничку української збірної ще однією медаллю. Він посів перше місце на дистанції 100 метрів у вільному стилі S5. Напередодні Олександр відзначився  "бронзою" в естафеті на дистанції 4х50 м.

Данило Чуфаров встановив рекорди. Пловець посів перше місце на дистанції 100 метрів батерфляєм у класі S11 (серед спортсменів з порушеннями зору) та встановив світовий рекорд – 1:00.66 хвилини. Ще один рекорд Данила на цих змаганнях — дистанція 200 метрів комплексним стилем у класі SM11.

В цілому збірна Україна у командному заліку посіла друге місце.