16:09, 4 серпня
Новини компаній

Як пошити еко сумку з тканини


Як пошити еко сумку з тканини

Зберіть сонцезахисний крем та все необхідне для походу на пляж у велику сумку, яку ви пошили самі! Така екосумка також буде відмінним варіантом для перевезення вашої поклажі, якщо ви вирушаєте на пікнік, або вона може виконувати роль багаторазової та екологічної упаковки для продуктів, при черговому поході до супермаркету. Ця сумка універсальна та її досить просто пошити самостійно. Тому в цій пізнавальній статті ми розповімо вам як зробити еко сумку своїми руками! Ми розробили класичний, але багатофункціональний дизайн сумки. Вона має верх на блискавці та одну велику внутрішню кишеню.

Щоб пошити еко сумку вам знадобляться:

  • 2 метри нейлонової тканини

  • застібка блискавка

  • швейна машина

  • лапки для вшивання блискавки

  • кравецькі шпильки

  • кравецькі лінійки

  • дисковий ніж для тканини

При реалізації цього швейного проекту вашим основним робочим інструментом буде машина для шиття. Для пошиття еко сумки підійде навіть побутова модель, але найкращим варіантом буде потужна та швидка професійна швейна машина. Якщо ж у вас зовсім немає жодної швейної техніки, рекомендуємо якнайшвидше придбати подібне обладнання. Надалі, на вашій новій швейній машині, ви зможете шити не тільки еко сумки, а й штори, одяг, постільну білизну та інші текстильні вироби, які можуть стати у нагоді у побуті та відпочинку. До речі, придбати швейну машину за доступною ціною ви можете у магазині швейних машин Сьюстар.

З метою пошиття еко-сумок використовують натуральні та синтетичні матеріали. Це може бути джут, спанбонд, кордура або нейлон. Зокрема, у нашому майстер-класі ми використовуватимемо саме нейлон. Цей матеріал легко чистити і він стійкий до зносу.

Крок №1.

Візьміть підготовлену тканину. Для передньої та задньої панелей сумки виріжте дві однакові частини розміром 50 на 55 сантиметрів. Після цього відріжте шматок матеріалу розміром 18 x 163 сантиметри, який буде одночасно слугувати дном і клинчиком вашої для майбутньої еко-сумки. Потім викроїть шматок тканини для ручок розміром 10 х 40 сантиметрів. А далі розріжте цей шмат навпіл уздовж.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-1

Крок №2.

Візьміть заготовку передньої панелі сумки і підігніть її довший верхній край до виворітної сторони матеріалу, приблизно на 5 сантиметрів. Потім, використовуючи швейну машину, виконайте два паралельні рядки вздовж отриманої складки. Повторіть всі дії для задньої панелі.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-2

Крок №3.

Візьміть заготовку ручки та підгорніть обидва краї до центру по всій довжині. Закріпіть підігнуті краї на місці шпильками. Далі прошийте кожен довгий край ручки на швейній машині. Шийте з припуском на шов приблизно 4 міліметри. Повторіть всі дії для іншої заготовки ручки.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-3

Крок №4.

Відміряйте по 10 сантиметрів з кожної сторони однієї з панелей (які ви раніше підшили зверху) і накладіть поверх обидва кінці ручки згідно з мірками. Потім закріпіть їх шпильками. Після цього пришийте кожен кінець лямки, виконавши серію рядків у вигляді прямокутника. І додатково ще зробіть два рядки, що перетинаються по діагоналі всередині цієї фігури. Це дозволить вам надійно прикріпити ручку до сумки. Потім повторіть всі ці дії для іншої ручки та панелі.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-4

Крок №5.

Щоб зробити обмежувач застібки, відріжте шматок тканини приблизно 5 x 12 сантиметрів. Складіть його навпіл, а потім ще раз, вставивши вільний кінець стропи блискавки всередину цієї заготовки. Скріпіть все шпилькою. Потім, використовуючи швейну машинку, пришийте обмежувач, виконавши рядок поперек блискавки.

Далі накладіть краї строп застібки на виворітні сторони кожної панелі, залишивши близько 5 сантиметрів блискавки (кінець з щойно пришитим стопором). Потім встановіть бігунок блискавки подалі від краю та обріжте відкритий кінець блискавки так, щоб він збігався з кінцем панелей.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-5

Крок №6.

Після того, як ви прикрите застібку до панелей шпильками, використовуйте спеціальну лапку для пришивання блискавки на швейній машині, щоб пришити застібку до верхньої частини сумки. Прокладіть рядок поруч із зубцями блискавки з кожного боку стропи. Припиніть шити на відстані 2.5 см від закритого кінця застібки.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-6

Крок №7.

Визначте центр кожної з панелей, а також клинчика, та позначте їх шпильками, щоб ці заготовки можна було правильно поєднати надалі. Далі прикріпіть клинчик (довгу смужку тканини) до панелей, використовуючи шпильки. У вас повинні залишитись вільні кінці клинчика, що виходять за панелі зверху. Підігніть обидва кінці до виворітної сторони матеріалу, на таку ж ширину, як на панелях, і теж підшийте підворіт двома паралельними рядами.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-7

Крок №8.

Далі зшийте панелі і клинчик, виконавши рядок з боків сумки. Шийте з припуском на шов 6 міліметрів (¼ дюйма). Після завершення цієї операції розстебніть блискавку та виверніть сумку на лицьову сторону.

Як пошити еко сумку з тканини, фото-8

Ну от і все. Ми завершили цей проект. Тепер, коли ви знаєте як пошити еко сумку, зробіть собі таку ж, наповніть її ласощами та вирушайте у приємну заміську подорож на вихідні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#як пошити еко сумку

live comments feed...