• Головна
  • У "ДНР" хочуть завербувати на війну з Україною тисячу в'язнів, - Генштаб ЗСУ
09:14, 3 серпня
Надійне джерело

У "ДНР" хочуть завербувати на війну з Україною тисячу в'язнів, - Генштаб ЗСУ


Росія продовжує мобілізацію ув’язнених на окупованих територіях. Зокрема в так званій "ДНР" отримали завдання завербувати 1000 в'язнів, але із завербованих не знімають судимість за поранення у бою.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у ранковому зведенні.

За даними Генштабу, відповідно до розпорядження так званого "мвс ДНР", проводяться заходи щодо набору до підрозділів внутрішніх військ осіб, які відбувають покарання або затримані за злочини легкої або середньої тяжкості.

"Також встановлено, що поранення під час бою осуджених осіб не знімає з них судимості, а з осіб,  які перебували під слідством, підозри будуть зняті тільки при демобілізації. Терористи отримали завдання на активізацію роботи по боротьбі зі злочинністю та щодо поповнення на 1000 осіб підрозділів внутрішніх військ за рахунок підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень", - йдеться у повідомленні.

В той же час, переатестація для колаборантів-поліцейських, які перейшли на бік РФ, буде проведена після виконання ними бойових завдань у складі зведених батальйонів внутрішніх військ так званого "мвс ДНР".

Читайте також: На окупованих територіях РФ примусово мобілізувала близько 60 тисяч українців, - розвідка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#окупація #днр #в'язні #мобілізація

live comments feed...