• Головна
  • Малий та середній бізнес може отримати до 150 тисяч доларів від США
16:24, 4 липня 2023 р.
Надійне джерело

Малий та середній бізнес може отримати до 150 тисяч доларів від США

Малий та середній бізнес може отримати до 150 тисяч доларів від США

Малі та середні переробні підприємства отримають підтримку на $2,5 млн в межах ініціативи, яку реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». У рамках  програми буде надано близько 25 грантів обсягом від $75 000 до $150 000. 

Грантова програма реалізується в партнерстві з Мінекономіки. Як пояснюють в пресслужбі Мінекономіки, мета такої підтримки малого та середнього бізнесу, в тому числі релокованого, - більше виготовляти та експортувати готової продукції.

“Розвиток вітчизняної переробної галузі є одним з пріоритетних завдань для нашого уряду. Інвестуємо в цей напрямок, зокрема, через урядову грантову програму “єРобота”, адже наша мета — виготовляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості. Ми також вдячні нашим міжнародним партнерам за те, що приєдналися до ініціативи Уряду з реалізації в Україні проєктів, спрямованих на підтримку та розвиток переробних підприємств”, — сказала Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.

Надані програмою USAID гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць, підвищенню ефективності використання інших ресурсів, імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція, локалізації виробництва товарів, потрібних для відбудови.

“Малі та середні підприємства в Україні стикаються з величезною кількістю викликів, спричинених війною. Одним з напрямків роботи USAID є забезпечення сталого розвитку МСП та підтримка уряду України у впровадженні реформ, що забезпечать конкурентний характер економіки і сприятливе середовище для відновлення України. Нова грантова програма покликана допомогти українським переробним МСП створювати продукцію з високою доданою вартістю, масштабувати виробництво, впроваджувати інновації, виходити на нові ринки, інтегруючись до глобальних ланцюгів доданої вартості”, – зазначила Наталія Петрова, менеджерка проєктів USAID. 

Прийом заявок на надання грантів стартує з 3 липня 2023 року і триватиме до 15 грудня 2023 року (включно) та буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 15 серпня; 15 жовтня; 15 грудня 2023 року.

Отримати більше інформації про ґрант та подати заявку можна ось за цим посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, буду повертатись після деокупації
43,2%
Вже повернулась (-вся)
15,4%
Ні, вже не буду повертатись (лише у справах)
18,8%
Досі не маю відповіді на це питання
22,7%
#Маріуполь #Україна #війна #бізнес #МСП
live comments feed...