• Головна
  • «Дві кнопки». Зрадник Олег Царьов розповів, як кадирівці пограбували Маріуполь
12:48, 30 червня 2023 р.

«Дві кнопки». Зрадник Олег Царьов розповів, як кадирівці пограбували Маріуполь

Державний зрадник Олег Царьов, який втік з країни ще в 2014 році, одразу після втечі його шефа Віктора Януковича, розповів, як підрозділ «Ахмат» пограбував місто і конкретно металургійний комбінат імені Ілліча. Замість того, щоб "натиснути дві кнопки і запустити завод".

«Військовий підрозділ (не називатиму його, але Маріупольські знають) вивезло все, що можна і не можна, і вивозять досі. Пишуть, що навіть їхні командири не можуть зупинити цей процес. Втім, може, вони, командири, і не хочуть, хоч лаються і матюкаються. Із заводу вивезли вже все: склади готової продукції, склади спецодягу (спецодяг на базарах продали), всі комп'ютери, всі верстати, які можна відкрутити, автопарк. З вікон почали знімати жалюзі. Мій знайомий пише, що там, на заводі, не розуміють, чому їх було не запустити та не отримувати метал, який цінується, і потрібний усім», - написав Царьов.

«Дві кнопки». Зрадник Олег Царьов розповів, як кадирівці пограбували Маріуполь, фото-1

Він вважає, що запустити зруйноване підприємство (а росіяни зруйнували ціли цехи) – це просто натиснути дві кнопки. 

«Мені пишуть із Маріуполя. Залишилися знайомі ще з того часу, коли ми там проводили перший референдум у 2014 році. Чекали на нас весь час. Вони чекали, сім'ї на них чекали, всі друзі та знайомі чекали на Росію. Але з сумом пишуть, що «після війни», це коли Маріуполь звільнили, замість того, щоб натиснути дві кнопки та запустити металургійний комбінат Ілліча та видавати продукцію, почалося розкрадання заводу. Розкрадання під виглядом розмінування».

Крім того, Царьов засмучується, що місцеві мешканці грабують те, що не встигли пограбувати кадирівці.

«Дві кнопки». Зрадник Олег Царьов розповів, як кадирівці пограбували Маріуполь, фото-2

«Напрочуд, наскільки народ у нас «господарський». Дуже швидко майно, що залишилося без нагляду, розтягується, розноситься додому. Так було у Донецьку та Луганську. Такі ж явища спостерігав у Запорізькій та Херсонській областях. Відновлення автомобільної заправки, яка простояла місяць без охорони, тепер коштуватиме дуже великі гроші. Кабелі вирубували сокирою, щоб потім здати їх на брухт. Цінне обладнання ламали і знову таки здавали на метал».

Нагадаємо, що Олег Царьов переховується від слідства на території російської федерації. Генеральна прокуратура звинувачує колишнього українського політка у державній зраді.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Знаю, хто крав моє майно. Кожен - відповість. Все своє поверну
32,5%
Ставлюсь до людей, які крали, з розумінням. Співчуваю їм
9,2%
Мені байдуже до речей. Що пропало - то пропало. Всіх пробачаю
10,8%
Не буду повертатись в Маріуполь
13,8%
Не знаю, як я буду діяти. Немає у мене відповіді на це питання
33,6%
#Маріуполь
live comments feed...