• Головна
  • Малі та середні підприємства отримають фінансову допомогу від ЄС для реєстрації бренду та захисту інтелектуальної власності
17:00, 28 червня 2023 р.
Надійне джерело

Малі та середні підприємства отримають фінансову допомогу від ЄС для реєстрації бренду та захисту інтелектуальної власності

Малі та середні підприємства отримають фінансову допомогу від ЄС для реєстрації бренду та захисту інтелектуальної власності

З 26 червня 2023 року українські малі та середні підприємства (МСП) мають можливість подати заявку на отримання фінансування через 2023 Ideas Powered for Business від SME Fund – Фонду підтримки малого та середнього бізнесу – ініціативи Європейської комісії, яку реалізує Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO).

Українському підприємництву буде надано безпрецедентну можливість отримати доступ до фінансових ресурсів для захисту своєї інтелектуальної власності, повідомляє представництво ЄС в Україні.

Єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон зазначив: «Розширення діяльності SME Fund на український бізнес є ще одним кроком до успішної інтеграції України в Єдиний ринок. Фінансова допомога у сфері інтелектуальної власності надає цінну підтримку українським інноваційним МСП, які відіграватимуть важливу роль у відбудові економіки».

SME Fund 2023 спрямований на підтримку інновацій та підприємництва серед суб’єктів малого та середнього бізнесу. Фінансова підтримка, яку українським МСП надають Єврокомісія та EUIPO, включатиме: захист торговельних марок і промислових зразків у межах Європейського Союзу (на національному, регіональному рівнях та на рівні ЄС) в обсязі 75% від усіх зборів до максимальної суми 1000 євро; захист патентів або пов’язаної з ними діяльності в межах Європейського Союзу (для національних і європейських патентів, у тому числі унітарних) в обсязі 75% від загальної суми зборів – до 1500 євро; захист сортів рослин на європейському рівні в обсязі 50% від зборів до 225 євро.

На початку цього року між Європейською комісією та Україною було досягнуто безпрецедентної угоди, яка дозволяє останній брати участь у заходах, що фінансуються Європейським Союзом у рамках Програми єдиного ринку (SMP). Угода передбачає підтримку бізнесу в Україні, полегшення доступу до ринків, створення сприятливого бізнес-середовища, стале зростання та інтернаціоналізацію. Цей нещодавно оголошений додаток базується на цій угоді, відкриваючи шляхи для розширення співпраці та економічного зростання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #ЄС
live comments feed...