• Головна
  • "Це якесь пекло для людей!". Окупанти змушують маріупольців штурмувати пенсійні фонди, - ФОТО
15:13, 23 червня
Надійне джерело

"Це якесь пекло для людей!". Окупанти змушують маріупольців штурмувати пенсійні фонди, - ФОТО


У Маріуполі окупанти змушують городян отримувати так зване СНІЛС (страхове свідчення обов'язкового пенсійного страхування) – це аналог українського ІПН. Через це у районних відділеннях так званого пенсійного фонду "ДНР" утворилися величезні черги. Маріупольці змушені з ночі складати списки, а вранці – штурмувати пенсійні фонди.

"Це якесь пекло для людей! Сотні людей щодня стоять цілодобово в черзі за СНІЛС. Приймає один фахівець! Шалено повільно. Бланків немає, відправляють купити! Зразка для заповнення, ніде немає! За годину, до закінчення роботи, різко припиняють прийом, під приводом, що не працює програма", - поділилася з 0629 літня маріупольчанка, мешканка Лівобережного району.

Така сама ситуація у Центральному та Кальміуському районах Маріуполя.

"На перерахунок пенсій приймають лише за талонами, які ми взяли ще у квітні. Сьогодні прийшли до 8.00, а там біля входу величезний натовп. Нас не хотіли пропускати. Я і моя 85-річна мама ледь увійшли – нас реально мало не задавили", – розповідає мешканка Центрального району та додає, що вже зараз на перерахунок пенсій городянам видають талони на січень.

"Маріуполь - це суцільна черга, куди не кинься, куди не подивися - скрізь треба записуватися, скрізь якісь списки! Скільки ще цей бардак триватиме? Щоб забрати папірець, треба відстояти тиждень і писатися на якісь списки!" – обурюється пенсіонер у Кальміуському районі.

Зазначимо, що отримання СНІЛЗ – нова інформаційна кампанія на окупованих територіях. Людей агітують одержувати реєстрацію від Пенсійного фонду РФ, обіцяючи можливість отримувати російські пенсії. Людям також обіцяють безліч переваг після його оформлення: безкоштовне медичне страхування, материнський капітал та інші соціальні виплати та державні послуги. Бюджетників СНІЛС змушують одержувати примусово.

Насправді всі ті “блага”, які обіцяють окупанти, за фактом зможуть отримати лише ті, хто прописаний на території Росії, бо всі державні програми прив'язані до прописки.

На думку експертів, інформаційну кампанію пропагандистів з отримання СНІЛС в ОРДЛО приурочено до виборів, які окупанти сподіваються провести 10 вересня. Саме ці номери дозволять мешканцям окупованих територій пройти реєстрацію на порталі держпослуг РФ та проголосувати онлайн.

Нагадаємо, що інформацією Маріупольського Спротиву, росіяни в окупованому Маріуполі вже готують плани для втечі, а також складають списки колаборантів, найбільш палких своїх прихильників, яких будуть рятувати - вивозити в рф.

Тому маріупольцям варто подумати, чи треба так принижуватися заради якогось незрозумілого номера та сумнівних "благ".

ЧИТАЙТЕ про це: 

В Маріуполі почався праймеріз «Єдиної росії». Навіщо путіну імітація виборів на сході України, - СПИСОК КОЛАБОРАНТІВ

Пушилін боїться проводити вибори на окупованій території ДонеччиниПушилін боїться проводити вибори на окупованій території Донеччини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

live comments feed...