• Головна
  • Денеерія тоне у смітті. Пушилін збирає наради
09:01, 23 червня

Денеерія тоне у смітті. Пушилін збирає наради


Денеерія тоне у смітті. Пушилін збирає наради

0629 неодноразово писав про проблеми з вивезенням сміття в Маріуполі. Сміттєві контейнери, які завезли окупанти, перетворюються на міні-полігони через те, що їх спорожнюють нерегулярно. Проте виявилось, що ця проблема – не тільки Маріуполя.

Вся окупована територія Донецької області потерпає від засмічення. Виявляється, і до повномасштабного вторгнення така проблема існувала, а після 24 лютого 2022 року вона перетворилась на тотальну. Графіки вивозу сміття не виконуються ніде, особливо в приватному секторі.

В Маріуполі до повномасштабного вторгнення із приватного сектору сміття вивозилось регулярно в щоденному режимі. В деяких районах навіть два рази на день.

Окупанти поставили графік вивезення сміття з приватного сектору – раз на тиждень. І той графік не виконується.

Як було зазначено на спеціальній нараді окупантів з приводу вивезення сміття, яка відбулась на цьому тижні, найбільше потерпають від засмічення Макіївка, Горлівка та так звана столиця денеерівського краю – Донецьк.

Що вже там казати про невеличкі міста та селища, де люди вже давно перестали чекати на вирішення проблеми і просто створюють стихійні сміттєзвалища.

І на цьому фоні так званий «міністр екології та природніх ресурсів днр» розповідає про побудову сміттєпереробних заводів в Маріуполі та Донецьку. Він робить це в той час, коли елементарне вивезення сміття на вже готові полігони забезпечити не можуть.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Донецьк

live comments feed...