• Головна
  • "Заручниця окупації". Маріупольчанці при перерахунку пенсії не врахували стаж роботи в Україні
08:30, 23 червня

"Заручниця окупації". Маріупольчанці при перерахунку пенсії не врахували стаж роботи в Україні


Окупанти не зважили на стаж роботи в Україні під час перерахунку пенсії маріупольчанки та призначили їй 10 тисяч російських рублів пенсії. Цих грошей їй бракує навіть мінімальний набір продуктів.

За словами пенсіонерки у пенсійному фонді окупантів, їй пояснили, що при перерахунку пенсії враховували лише трудовий стаж у роки існування СРСР, а стаж роботи в незалежній Україні проігнорували.

"Як жити незрозуміло за таких цін, як платити за квартиру. Хотілося б поставити питання Росії, вони що не знають, що ми жили при Україні", - обурюється маріуполька.

Зазначимо, за даними Росстату, станом на червень 2023 середня пенсія по Росії становить 19 435 руб. Максимальна пенсія у мешканців Ненецького автономного округу – 29 126 руб, мінімальна – в Інгушетії – 15 500 руб.

Тобто про організацію пенсійного забезпечення з боку російських окупаційних сил наразі не йдеться, вони надають виплати однакового розміру, які називають «допомогою» - виплачують трохи більше, ніж соціальна пенсія (7567,33 рубля). Тобто дають подачку, щоб люди тільки не померли з голоду.

За російськими законами, якщо пенсіонер не працює і з урахуванням усіх соціальних виплат отримує менше, ніж встановлений у регіоні прожитковий мінімум, він має право на призначення федеральної чи регіональної доплати до прожиткового мінімуму. Проте, як бачимо, в окупації цей закон не працює. 

Нагадаємо, що в Маріуполі окупанти змушують пенсіонерів переходити на виплати в рублях і отримувати російські паспорти.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

Останні новини
live comments feed...