• Головна
  • ЗСУ почали підготовку в напрямку Маріуполя, - Роман Світан
17:57, 21 червня
Надійне джерело

ЗСУ почали підготовку в напрямку Маріуполя, - Роман Світан


ЗСУ почали підготовку в напрямку Маріуполя, - Роман Світан

Військовий експерт, аналітик полковник авіації Роман Світан в ексклюзивному коментарі для видання NV повідомив про основні напрямки на фронті, на яких відчувається тиск з боку Збройних Сил України. Один з таких напрямків - маріупольський.

"Наші наземні сили і засоби, які виділені для продовження наступальних дій, уже означилися. Вже видно, де ми починаємо працювати. А починаємо прогризати лінію оборони в місцях передбачуваних ліній наступів. Ось якщо в районі Оріхового, то вже зрозуміло, що йдемо в бік Василівки, Роботиного — загальний напрямок — на обхід Токмака в майбутньому. Тобто, не в лоб виходитимемо на Токмак, а із заходу і зі сходу будемо його просто обходити, оскільки в Токмаку потужна система оборони. Немає сенсу його брати в лоб, - пише Світан. - 

Наступна локація на запорізькому напрямку — це Времівський виступ. Там він зрізаний частково.

Думаю, що зараз частково будемо вже розвертатися в бік Вугледара. У районі Вугледара працюватимуть наші війська на флангові удари по Времівському виступу. Захід з боку Вугледара в бік Старомлинівки. Підготовка другого плацдарму. Один плацдарм — Оріхів, другий — Вугледар. Це все підготовка руху в бік Маріуполя. Не на Маріуполь, а в бік Маріуполя, підкреслюю. Це може бути на захід від Маріуполя, на схід. Усе залежатиме від того плану, який затвердив Головком, від його задуму.

Росіяни вже зірвали свої стратегічні резерви. Донецький фронт досить-таки успішно рухається в районі Бахмута. Тут динамічний рух наших військ на оточення міста, і вже рух іде в бік Горлівки. На Курдюмівку по висотах на Торецьк, на Горлівку. Торецьк, це до речі, висоти, які панують над Горлівкою. Тому з Торецька можна працювати по самій Горлівці.

І останнім часом генерал Сирський доповідав про те, що є позитивна динаміка в районі Білогорівки та Кремінної. Тобто луганський напрямок. Він зараз активізувався".

Повний текст коментаря Романа Світана доступний на сайті NV

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Знаю, хто крав моє майно. Кожен - відповість. Все своє поверну
32,5%
Ставлюсь до людей, які крали, з розумінням. Співчуваю їм
9,2%
Мені байдуже до речей. Що пропало - то пропало. Всіх пробачаю
10,8%
Не буду повертатись в Маріуполь
13,8%
Не знаю, як я буду діяти. Немає у мене відповіді на це питання
33,6%
#Маріуполь

live comments feed...