• Головна
  • "Курорт суворого режиму". Маріупольців не пустили до Сєдова
11:23, 15 червня

"Курорт суворого режиму". Маріупольців не пустили до Сєдова


Жителі окупованого Маріуполя не змогли проїхати на відпочинок у курортне селище Седово, яке розташоване в Новоазовському районі. На в'їзді до селища охоронці на блокпості заборонили проїзд, пояснивши відмову наявністю маріупольської прописки.

Про це маріупольці повідомляють у Телеграм-каналі "Чорний список Маріуполь"

"Зіткнулися з такою неприємною ситуацією, жителі Маріуполя, які мають паспорт РФ, машина має реєстрацію та номерний знак РФ, вирішили поїхати відпочити до Сєдова (до 2014 року, ми дуже часто там відпочивали, нам там дуже подобалося). От і нещодавно теж вирішили відвідати Сєдово, але при в'їзді в Сєдово на блокпосту нас не пропустили.Причиною виявилося те, що ми маємо маріупольську прописку!Куди в такій ситуації писати і скаржитися?" – обурений житель Маріуполя.

За його словами, нібито після анексії росією українських територій пропускну систему було скасовано, а виявилося, що ні, і в Сєдово пропускають усіх, але саме для маріупольців є винятки.

Автор посту також заявив, що у так званій "ДНР" ущемляють права маріупольців і саме до жителів Маріуполя упереджене ставлення.

"Чому нас ненавидять донеччани? Чому нас дорікають у тому, що вони жили 9 років у ДНР, а ми в Україні? І чому ми зараз за це повинні бути покарані?. Чому дозволено щоб хлопчики з бородами з Донецька на «віджатих» авто вирішували і відводили нам території в нашій же області, де ми можемо працювати, пересуватися, відпочивати, гуляти і купатися в морі?Чому з Донецькою, Луганською, Макіївською пропискою можна проїхати, а нам ні?Ми хочемо жити в правовій державі, де всі рівні !А не в республіці де всі питання потрібно вирішувати по зв'язках або по дзвінку! Де без знайомств і зв'язків ти не можеш нічого!" - заявив маріуполець

Коментуючи публікацію, передплатники Телеграм-каналу нагадали авторові, що в Сєдово вже кілька років діє система перепусток, і цього року ця система не змінилася. "Селище закрите не тільки для маріупольців, але й для будь-яких інших громадян з будь-якою реєстрацією в будь-якому куточку Росії", - зазначає користувач із ніком Imonka.

Коментар 0629: Сєдово до повномасштабного вторгнення Росії в Україну був єдиним морським курортом на тимчасово окупованій території Донецької області. Ось уже протягом кількох років пускають туди лише за перепустками та обов'язковою реєстрацією. Цього року правила не змінились. Так званий глава адміністрації Новоазовського району Василь Овчаров заявив, що на територію селища зможуть безперешкодно заїжджати тільки місцеві жителі. «Пропуск відпочиваючих у селище Сєдове відбуватиметься так само, як і останні 2 роки, – за списками, складеними пансіонатами та індивідуальними підприємцями, які надають готельні послуги». - Заявив Овчаров.

Також нагадаємо, що у листопаді 2022 року Європарламент підтримав резолюцію про визнання Росії державою-спонсором тероризму. Це означає, що країна, яка напала на Україну та вчиняє сотні військових злочинів, руйнуючи інфраструктуру та вбиваючи мирних жителів, більше не вважається правовою державою. Наразі росія – країна, де принципово немає незалежного правосуддя, закон приймається вибірково, країна в якій не гарантовано право приватної власності, фундаментом є злиття влади та власності, а права людини не є пріоритетними. Тому шукати у такій державі справедливого ставлення до громадян (після отримання російського паспорта ви тепер громадянин Росії) – це нонсенс. А так звана "ДНР" - взагалі ніким не визнана фейкова "республіка", тому справедливості та законності тут точно не знайдете.

Читайте також: Окупанти готуються до пляжного сезону в Новоазовському районі, однак у Сєдово знову пустять не всіх

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Сєдово

live comments feed...