• Головна
  • У "ДНР" знайшли нову причину подорожчання овочів
16:00, 14 червня 2023 р.
Важко повірити

У "ДНР" знайшли нову причину подорожчання овочів

Влада так званої "ДНР" констатує зростання цін на продукти. Подорожчали м'ясо, ковбаси, овочі, фрукти, сіль, цукор, крупи макарони. Найвищі ціни фіксують в Амвросіївському та Новоазовському районах, Дебальцевому та Докучаєвську.

"Влада ДНР" заявляє, що "займається детальним аналізом причин різниці в цінах та виправленням ситуації". Цю тему навіть обговорювали днями на засіданні так званого уряду. Але, незважаючи на все, ціни на окупованій Донеччині ніким не контролюються та продовжують зростати.

Як повідомляють 0629 маріупольці, ціни на деякі товари навіть не поступаються московським. Хоча зарплати та пенсії у городян у кілька разів нижчі.

На початку року глава терористів ДНР Пушилін заявив, що на ціни нібито впливають черги на кордоні Донецької області з РФ.

«У нас зараз триває боротьба з цінами. Ніяк не виходить повною мірою вирівняти ціни як у Ростовській області. Одна з причин, яку ми виявили, лежить якраз у логістиці — фури довго стоять у чергах. Ціна на перевезення до нашого регіону по суті у 2-2,5 рази вища, ніж у будь-який інший сусідній регіон», — пояснив Пушилін.

Нещодавно пропагандистське видання «ДАН» озвучило нову причину подорожчання продуктів. Виявляється, ціни на овочі та фрукти можуть зрости… через появу клопа-шкідника.

Таке припущення висловив завлабораторією проблем біоінвазій та захисту рослин Донецького ботанічного саду кандидат біологічних наук Володимир Мартинов.

За його словами, на території "ДНР" очікують незабаром на появу мармурового клопа, який нібито може знищувати будь-які овочі та фрукти. Він проколює овоч чи фрукт і вносить до нього інфекції, після чого починається процес гниття.

"Наслідки нападу таких видів шкідників - це дуже серйозне подорожчання продукції. Це ж зміна сезонного циклу робіт, сезонного циклу обробок пестицидами, по суті додається необхідність проведення нових обробок овочів, фруктів, ягід та інше. А пестициди ще потрібно і підібрати, адже будь-який вид шкідників - він різнорідний, і для кожного потрібний свій метод боротьби", - цитують експерта пропагандисти.

Експерт стверджує, що комаха найбільше "любить" помідори, виноград та інші ягоди.

За його словами, "мармуровий клоп вже завдав колосальної шкоди сільському господарству в Краснодарському краї і почав проявляти себе в Ростовській області".

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #рф #війна #Донеччина
live comments feed...