• Головна
  • Користь та протипоказання до приймання кори мурашиного дерева
17:00, 9 червня
Новини компаній

Користь та протипоказання до приймання кори мурашиного дерева


Походження мурашиного дерева знаходиться в Південній Америці. Усередині його стовбура та гілок мешкають мурахи, що пояснює його назву. Це дерево має визнані лікувальні властивості серед місцевих жителів Мексики та Перу, які вважають його божественним.

Кора мурашиного дерева, також відома як кора лапачо негро, є природним антибіотиком, який вже століттями використовується в нетрадиційній медицині для боротьби з інфекційними захворюваннями. Додатки Pau D'Агсо отримують з внутрішнього шару кори мурашиного дерева. Вони здатні знищувати бактерії та віруси, а також мають протизапальну дію і сприяють підвищенню імунітету.

Лікувальні властивості кори мурашиного дерева

Кора мурашиного дерева має в собі доволі багато корисних властивостей, а все завдяки хімічним елементам, які знаходяться всередині. Зачасту цей продукт користується популярністю в народній медицині. Основний інгредієнт — лапахол має антибактеріальні властивості. Він сприяє тому, що ферменти повільніше починають вироблятися, а це допомогає не допускати розповсюдженню вірусів та пригнічує ріст грибів в поєднанні з ксилоідином (що знайшло застосування в лікуванні грибкових захворювань). Кора мурашиного дерева купити — це найкращий варіант для боротьби із цими хворобами.

Виробник заявляє про позитивні ефекти в боротьбі із:

  • респіраторними захворюваннями, викликаними грипом, вірусами корони, а також бронхітом;
  • різними видами локалізованого запалення;
  • інфекціями сечовивідних шляхів;
  • загноєнням шкіри;
  • грибковими захворюваннями.

Якщо на регулярній основі вживати Pau D’Агсо, то ріст внутрішньоклітинних паразитів припиниться. Інколи кору мурашиного дерева використовують для того, щоб боротися з різними алергічними реакціями або аутоімунними захворюваннями. Чимало досліджень, які були проведені, говорять про позитивний та ефективний вплив цього продукту на організм людини. Це можна пояснити наявністю вдалого поєднання різноманітних хімічних компонентів, які діють на організм у гармонійній сукупності.

Чи можна приймати кору мурашиного дерева дітям?

Усі озвучені дані є тільки рекомендацією. Незважаючи на те, що в Америці він користується дуже великою популярністю, давати його дітям потрібно дуже обережно. Займатися самолікуванням взагалі не варто. Краще перед прийомом проконсультуватися зі спеціалістом.

Які протипоказання до приймання кори мурашиного дерева?

Збільшення дози Pau D'Арко може підвищити ймовірність та серйозність побічних ефектів. Наприклад, вона може сповільнити процес згортання крові і збільшити ризик кровотечі під час або після хірургічного втручання. Оскільки Pau D'Арко впливає на плазмовий гемостаз, рекомендується утриматися від його вживання разом з антикоагулянтами або антиагрегантними препаратами. Тому, передопераційний та післяопераційний період є несумісним з прийомом цієї кори.

Спеціалісти у галузі нетрадиційної медицини виокремлюють певну категорію людей і деякі ситуації, коли вживати кору мурашиного дерева протипоказно:

  • Індивідуальна нестерпність до лікарських компонентів, що входять до складу біодобавок на основі Pau D'Агсо;
  • Період підготування до хірургічної операції (та реабілітаційний);
  • Суміщення з прийманням антикоагулянтів — речовин, що розріджують кров (аспірин, фенідіон, гепарин, варфарин та ін.);
  • Діти до 12 років, мами, які годують груддю, вагітні. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...