• Головна
  • Влада Петербурга засекретила витрати на допомогу окупованому Маріуполю, - ВІДЕО
10:30, 9 червня

Влада Петербурга засекретила витрати на допомогу окупованому Маріуполю, - ВІДЕО


Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну російське місто Санкт Петербург оголосило себе так званим побратимом Маріуполя. Наразі місцева влада намагається приховати витрати міського бюджету на відновлення окупованого міста. Місцеві депутати підозрюють, що гроші розкрадаються

Про це 6 червня на засіданні Законодавчих зборів заявив зам. керівника фракції «Яблуко», депутат Борис Вишневський під час обговорення доповіді віце-губернатора Олексія Корабельникова щодо виконання бюджету міста за 2022 рік. 

«Від яких ворогів приховують витрати на школи, садки та поліклініки у Маріуполі?», - написав згодом Вишневський на своїй сторінці у Facebook.

За словами депутата, за минулий рік із резервного фонду міста витратили 38 млрд рублів, третина від цієї суми перебуває під грифом "для службового користування". Серед "прихованих" витрат – кошти, які Санкт-Петербург виділив на відновлення Маріуполя. 

"Віце-губернатор Корабельников, відповідаючи на моє питання про приховування цих витрат, заявив про необхідність берегти цю інформацію від ворогів. Від яких ворогів треба приховувати, скільки грошей витрачено на школи, дитячі садки, поліклініки та житлові будинки у Маріуполі?" - заявив Борис Вишневський.

На засіданні Законодавчих зборів він наголосив, що в Маріуполі витрати на відновлення міста взагалі не контролюються. Депутат припускає, що гроші просто розкрадаються

"Думаю, що приховують ці витрати тому, що жодного контролю за ними немає, і про масштаби «нецільового використання» можна лише здогадуватись", - зазначив Вишневський.

А тим часом на ремонти у самому Санкт-Петербурзі грошей в бюджеті міста катастрофічно не вистачає.

Ось як виглядає ремонт, який роблять підрядники у диспансерномі відділенні пітерської лікарні.

Нагадаємо, після окупації Маріуполя Санкт-Петербург оголосив себе "побратимом" міста та пообіцяв надавати гроші, матеріали, людей та техніку, щоб відновити Маріуполь

Від початку окупації росіяни вже встигли поставили в окупованому місті монумент Олександру Невському на коні, який, до речі, жодного стосунку до Маріуполя і нашої історії не мав. Але окупанти насаджують свою власну історію. 

Читайте також:

Чи вистачить у росії грошей, щоб відбудувати Маріуполь

В рекреаційній зоні Маріуполя окупанти почали будувати нахимівське училище, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Петербург #гроші

live comments feed...