• Головна
  • «Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО
15:17, 7 червня
Надійне джерело

«Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО


«Маріупольський спротив» нещодавно отримав фотографію, на якій бізнесмен Ігор Хотлубей знаходиться в окупованому Маріуполі, біля бізнес-центру «Успіх», який належить йому. Також з’явилось фото, яке підтверджує реєстрацію Ігоря Хотлубея як підприємця за законами російської федерації.

Ігор Хотлубей – син колишнього міського голови Маріуполя Юрія Хотлубея, який більше 20 років керував містом. Разом з братом, Дмитром, вони мали різноманітний бізнес у Маріуполі, хоча останні роки жили у Києві. 

Ми намагались з’ясувати, чи дійсно Ігор Хотлубей відновлює бізнес в окупованому Маріуполі, і ось що дізнались.

Про бізнес

Бізнес родини Хотлубеїв був дуже різноманітним. Вони володіли ринком «Каліфорнія», земельними ділянками, здавали в оренду «Маріупольтепломережі» певні приміщення.

Одним з відомих об’єктів володіння, власне, Ігоря Хотлубея був бізнес-центр «Успіх» на перехресті пр. Миру та вул. Леванєвського. Ця двоповерхова будівля спочатку здавалася під магазини верхнього одягу та дверей. Але потім там були розташовані  сауна та більярдний клуб.

«Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО, фото-1

За даними бази Уoucontrol, у 2007 році було створено приватне підприємство «Практика Маріуполь». Воно проіснувало 5 років і розташовувалося на пр. Леніна, 101-а (так називався пр. Миру до перейменування – прим. авт). На цій адресі знаходиться ТЦ «Успіх».

«Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО, фото-2

Заснував підприємство Сергій Бішок, але кінцевим бенефіціаром був син екс-мера Маріуполя Ігор Хотлубей.

Потім Ігор Хотлубей створив ПП «Успіх», у власності якого знаходяться 3 об'єкти нерухомості, а в оренді – 4 земельні ділянки. Одна з цих ділянок – паркування ТЦ «Успіх». 

В жовтні 2020 року Маріупольська міська рада повернула в комунальну власність  землю під будівлею. Почались перемовини щодо майбутньої долі об’єкту. Напередодні війни між власником та міськрадою були досягнуті домовленості на користь будівництва ресторану МакДональдс  і дороги до нього.

А потім почалась війна

Ігор Хотлубей знаходився у Києві. В заблокованому Маріуполі залишався його батько, Юрій Хотлубей. Влітку Юрія Хотлубея бачили в селищі Урзуф, а восени він виїхав із окупації в Київ.

І от раптом з’являються фото, де Ігор Хотлубей знаходиться біля пошкодженої будівлі «Успіху».

«Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО, фото-3
«Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО, фото-4
«Успіх» Ігоря Хотлубея. Син мера намагався врятувати бізнес в окупованому Маріуполі, - ФОТО, фото-5

«Маріупольський спротив» стверджує, що Ігор Хотлубей «повернувся в Маріуполь, перереєструвався  і співпрацює з окупантами.  Надав у використання окупантам територію колишньої автопарковки за своїм ТК «Успіх» по вул. Леваневського, 101 а. Там цивільні окупанти паркують будівельну техніку та складують будівельні матеріали. За це йому даром відремонтували  паркан, збудували сторожку та обладнали камерами відеоспостереження та надали право працювати, як раніш.  Зараз він робить ремонт, особисто його контролює».

Ми зв’язалися з колишнім міським головою Маріуполя Юрієм Хотлубеєм та спитали, чи відповідає ця інформація дійсності.

Юрій Хотлубей зазначив, що фото, скоріш за все, старе, минулого року. Він стверджує, що дійсно, минулого року Ігор Хотлубей їздив до Маріуполя, робив спроби врятувати бізнес, але у нього нічого не вийшло. Тодішній гауляйтер Костянтин Іващенко віджав «Успіх», і взагалі все.

«Станом на зараз «Успіх» віджали, він більше не належить Ігорю. Син знаходиться на Белосарайской косе, прооперувався і зараз проходить лікування», - повідомив Юрій Хотлубей.

8.06. У статтю була внесена правка. За інформацією Юрія Хотлубея його син Ігор зараз знаходиться на Білосараійській косі. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Хотлубей #Успіх

live comments feed...