• Головна
  • Тотальне знищення. Що в Маріуполі залишилось від дерев, - ФОТО
13:03, 2 червня
Надійне джерело

Тотальне знищення. Що в Маріуполі залишилось від дерев, - ФОТО


В Маріуполі відбувається тотальне знищення зелених насаджень. Зараз деякі пошкоджені рослини випустили листя і приховали масштаби катастрофи. Тим не менш, проблема нікуди не поділася.

 Зелені насадження міста навіть до початку масштабних бойових дій були не в кращому стані через негативний вплив викидів металургійних заводів, автотранспорту та складних кліматичних умов (посухи та суховії), йдеться у звіті про стан екології Маріуполя після початку повномасштабного вторгнення, який підготували експерти громадської організації Ініциативна група «Разом».

Під час бойових дій значна частина зелених насаджень (дерева, кущі, багаторічні квіти) була знищена або повністю, або до стану невідновлення точки росту. Їх сікло рештками снарядів, розривало вибуховими хвилями, спалювало вибухами боєприпасів. В деяких районах інтенсивних бойових дій не залишилось майже ніяких зелених насаджень і територія є «випаленою землею», де найближчим часом неможливо щось виростити. 

Тотальне знищення. Що в Маріуполі залишилось від дерев, - ФОТО, фото-1

За рахунок додаткового забруднення ґрунту, який і до нападу на місто був небезпечно забрудненим, певні ділянки на території міста стали непридатними для озеленення на довгі часи.   

Тотальне знищення. Що в Маріуполі залишилось від дерев, - ФОТО, фото-2

Маріупольці повідомляють, що окупанти масово знищують навіть ті дерева, які вціліли під час бойових дій.

«Мало того, що величезні тополі зрубали біля ПДТУ нещадно, просто щоб робітникам було зручніше відновлювати будівлю, так ще й почали рубати дерева у Міському саду! Чому ніхто не стежить за безконтрольною вирубкою дерев? Я розумію, що ті хто рубають – не місцеві та їм глибоко начхати. Але думаю, наші городяни не хочуть жити в місті, де один бетон! Дерева в гірському саду - це взагалі історична цінність, деяким із них понад 50 років! Коли ж люди вже навчаться цінувати природу. Кожне дерево є цінним», - каже маріупольчанка.

Тотальне знищення. Що в Маріуполі залишилось від дерев, - ФОТО, фото-3
Тотальне знищення. Що в Маріуполі залишилось від дерев, - ФОТО, фото-4

Ми зробили декілька фотографій, які свідчать про жахливий стан дерев попри, здавалося б, навколишню зелень.

На відновлення дерев потрібно не менше 20 років.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #дерева

Останні новини
live comments feed...