• Головна
  • Жительки окупованого Маріуполя масово скаржаться на сексуальні домагання з боку гастарбайтерів
18:14, 18 травня 2023 р.

Жительки окупованого Маріуполя масово скаржаться на сексуальні домагання з боку гастарбайтерів


В окупованому Маріуполі все частіше жінки скаржаться на сексуальні домагання з боку будівельників із Середньої Азіі. Більше того, через страх за своїх дочок деякі маріупольці змушені терміново їхати з окупованого міста.

Одна з таких історій стала відома 0629.

Восени минулого року маріупольці прийняли рішення повернутися до окупованого міста. Однак через три місяці після повернення вони були змушені знову виїхати. Причиною від'їзду став страх за власну доньку-старшокласницю. Дівчині буквально не давали проходу приїжджі із Середньої Азії будівельники. Вони чіплялися до неї на вулиці та в транспорті, робили непристойні пропозиції.

Як з'ясувалося, це не поодинокий випадок. У місцевих Телеграм-каналах та соцмережах маріупольчанки скаржаться на заробітчан-мусульман. Кажуть, що останнім часом без супроводу чоловіків містом стало страшно ходити. До дівчат чіпляються не тільки словесно, а й фізично - чіпають їх і говорять вульгарності.

Щоб захиститися від домагань, багато мешканок окупованого Маріуполя змушені носити перцеві чи газові балончики.

"Раніше такого не було, всі дівчата були в безпеці, а зараз усі дівчата відчувають небезпеку на кожному кроці. Чоловіки показують, що вони просто тварини, яким аби руки свої розпустити. Якби дівчина не була одягнена, ніхто не має права її навіть пальцем торкнутися", - обурюються у соцмережах маріупольки.

Жінки вже закликають масово звертатися зі скаргами до окупаційної адміністрації, сподіваючись на захист.

"Чоловіки не повинні забувати що вони гості, і повинні ставитись до наших людей, дівчат спокійно. Адже живемо своїм життям, і якщо носимо відкритий одяг і маємо доглянутий вигляд це не означає, що всі такі гуляючі... Пишу для майстрів та начальства всіх цих гостей, бо вони це читають! Якщо ви чеченці, узбеки, таджики не важливо, нам взагалі хто ви. Будете бігти за дівчатами на вулиці, їздити і відстежувати в транспорті, тикати на нас пальцем і лізти мацати дітей (типу ой у вас така дитина красива у нас таких немає у нас всі чорні). Скарги надходитимуть не лише до комендатури кожного з вас. Вас депортують звідси за ваші витівки та стеження на море за дівчатками, у яких навіть фігура не сформована! …Ці історії з домаганнями на рівному місці не вперше відбуваються щодня це навколо нас. По вулицях ходять наші діти, дочки! Владі буде не пофігу якщо скарги жінок, які себе поважають і захищають, дійдуть до більш впливових людей", - пише ще одна жінка.

Деякі маріупольчанки налаштовані радикальніше і пропонують гастарбайтерів селити у спеціальних таборах, щоб ті не чіплялися до місцевих.

Нагадаємо, раніше в Центрі національного спротиву повідомили, що в окупованому Маріуполі "кадирівці" постійно пиячать та знущаються над цивільним населенням.

Читайте також: Окупанти планують залишити в Маріуполі гастарбайтерів із Середньої Азії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чекаю з нетерпінням
47,6%
Чекаю, але боюсь. Готую в Маріуполі бомбосховище
3,6%
Не хочу контрнаступу. Боюся повернення в Маріуполь України
15,6%
Набридло слухати про контрнаступ
33,3%
#Маріуполь

live comments feed...