• Головна
  • "Змій Горинич" припливе в Маріуполь 1 вересня. Якщо ЗСУ не зупинить, - ФОТО
11:46, 23 березня 2023 р.
Надійне джерело

"Змій Горинич" припливе в Маріуполь 1 вересня. Якщо ЗСУ не зупинить, - ФОТО

«Святоруські богатирі», які за 10 млн рублів від путіна хочуть довести, що Приазов’є  - це «русская земля», оголосили про початок реалізації проєкта з будівництва «богатирської застави» на Кальміусі та оголосили маршрут, за яким «русские ладьи» мають плити з території росії до Маріуполя.

Нагадаємо одразу, що на річці Кальміус існувала не богатирська, а справжня козацька застава. Запорізькі козаки приблизно в 16 сторіччі заснували тут фортецю Домаха (Адомаха), яка була зруйнована. Пізніше, на тому ж місті, - козацькій форпост Кальміуська паланка, яка розвинулась в сучасне місто Маріуполь. І ніяких «русскіх богатирєй» в цих містах ніколи не було.

Але це не є перепоною для російських пропагандистів, які сотні років розповсюджують фейки про свою власну історію.

Минулого року представники псевдоісторичної російської організації «Святоруські богатирі» подали заявку на отримання президентського гранта для побудови богатирської застави в Маріуполі та ладді «Змій Горинич», яка мала б катати туристів по Кальміусу.

"Змій Горинич" припливе в Маріуполь 1 вересня. Якщо ЗСУ не зупинить, - ФОТО, фото-1

Проте ситуація на фронті не сприяє розвитку туризму, а гроші, 10 млн рублів, вже отримані. Тож так звані «богатирі» вирішили просто сплавитись ріками від Самари до Ростову-на-Дону, а звідти, Азовським морем, - до Маріуполя. Замість справжньої застави  вони встановлять шатри. 

Заплив має стартувати 1 серпня. Маршрут вже оголошений.

"Змій Горинич" припливе в Маріуполь 1 вересня. Якщо ЗСУ не зупинить, - ФОТО, фото-2

До кінцевої точки, міста Маріуполя, організатори хочуть дістатися за місяць – 1 вересня. І після цього влаштувати на Азовському морі рок-фестиваль із російських рок-зірок, бардів і баяністів. Ось така культурна суміш планується. 

Причому вже зараз організатори повідомляють, що будуть ретельно відбирати репертуар, щоб раптом хтось із рокерів не заспівав «Вывернет, выставит в нас наизнанку война всё людское…».

Планується, що ладдя «Змій Горинич» попливе ріками не одна. Разом з нею підуть, «Великий князь Рюрик», «Великий князь Синеус» і «Великий князь Трувор».

"Змій Горинич" припливе в Маріуполь 1 вересня. Якщо ЗСУ не зупинить, - ФОТО, фото-3

В Маріуполі «богатирі» хочуть розповідати дітям несправжню історію їх рідної землі і катати по Кальміусу на човні  з трьома головами.

"Змій Горинич" припливе в Маріуполь 1 вересня. Якщо ЗСУ не зупинить, - ФОТО, фото-4

На жаль, маріупольські діти знають «Змія Горинича» не тільки як човник, а і як страшну смертоносну установку, яка в квітні 2022 року випалювала будинки на Лівобережжі Маріуполя. Про що є відеодокази.

Нагадаємо, що на кінець весни Збройні Сили України готують контрнаступ, який поставить крапку в історії окупації Приазов’я, а також у цій конкретній історії з містифікації та обдурювання місцевого населення.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...