• Головна
  • Переселенці з Маріуполя відкрили у Дніпрі благодійну кухню, - ФОТО
15:48, 21 березня 2023 р.
Надійне джерело

Переселенці з Маріуполя відкрили у Дніпрі благодійну кухню, - ФОТО

Переселенці з Маріуполя відкрили у Дніпрі благодійну кухню, - ФОТО

«Благодійна Кухня», новий проєкт маріупольця Кирила Долімбаєва, автора ідеї  Little Mariupol, запрацювала сьогодні у Дніпрі.

Щодня волонтери мають плани годувати 200-300 чоловік, переселенців не тільки з Маріуполя, а і з інших міст України, які зараз потерпають від бойових дій або знаходяться в окупації. 

Сама кухня розташована на локації  «The best Inside» у Дніпрі (вул. О.Гончара 15/17). Там їжу готують, фасують в одноразові бокси, а потім везуть в центр «Доброго ранку, ми з Маріуполя», де разом з Донецькою єпархією Православної церкви України ці обіди роздають тим, кому вони потрібні.

Сьогодні волонтери роздали перші 150 обідів. Серед тих, хто отримав безкоштовні бокси зі смачною їжею – 5 маріуполців. Всі інші – переселенці з Бахмуту, Авдіївки та інших міст, де тривають бойові дії. 

«Дякуємо за гостинність Сергію Горобцову, митрополиту Донецькому та Маріупольському,  та колективу найбільшого в Україні гуманітарного Хабу - «Доброго Ранку, ми з Маріуполі» у Дніпрі (вул. Каштанова 15). Наступного разу ми плануємо приготувати та роздати 200-300 порцій на цьому тижні», - розповів Кирило Долімбаєв.

Він просить допомоги в закупі продуктів. Якщо у вас є можливість допомогти волонтерському центру  Little Mariupol, ви можете зробити це, перерахував гроші: Навіть невелика допомога зробить життя переселенців трохи легшим.

PayPal: [email protected]

Приват: 4731219631744970

Моно: 5375411500922880

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Дніпро
Останні новини
live comments feed...