• Головна
 • Що робити у випадках, коли терміново потрібно знайти певну суму грошей?
Новини компаній
16:30, 20 березня 2023 р.

Що робити у випадках, коли терміново потрібно знайти певну суму грошей?

Новини компаній
Що робити у випадках, коли терміново потрібно знайти певну суму грошей?, фото-1

Напевне, у кожного із нас свого часу траплялися ситуації, коли ну дуже вже терміново необхідно було знайти ту чи іншу суму грошей, а звернутися просто не було до кого. Хіба не так?! Сьогодні пропонуємо вам разом із нами поговорити про те, де саме у випадку крайньої та термінової необхідності можна взяти гроші в борг на певний термін часу та обов’язково на вигідних умовах.

Що робити коли гроші треба тут і зараз?

Ну перш за все, варто пам'ятати, що коли вам необхідно взяти якусь певну суму грошей як то кажуть «на вчора», ви маєте кілька варіантів виходу із цієї ситуації. Зокрема серед них наступні:

 • Оформити у банку споживчий кредит. Правда це хоч і розповсюджений варіант, проте не дуже зручний та надійний. По-перше, для отримання кредиту вам потрібно буде зібрати цілий пакет необхідних документів. Далі потрібно буде почекати кілька тижнів на підтвердження кредиту. Але й це в результаті не гарантує позитивного рішення по вашому випадку, адже вам просто можуть відмовити без пояснення причини.
 • Взяти в борг у когось із рідні чи знайомих. Ще один популярний варіант, проте такий, що не гарантовано увінчається успіхом. В умовах сучасного нестабільного часу багато хто з українських родин просто втратив змогу виділяти кошти на те, аби давати комусь в борг, навіть коли мова йде про рідних людей. Ще дехто, прикидаючись своєю неплатоспроможністю, просто не хоче цього робити, адже не вважає за потрібно виручати близьких.
 • При першій необхідності ви також зможете скористатися можливістю піти в ломбард і залишити тут якесь майно під заставу. Але в такій ситуації варто враховувати той момент, що раптом у вас не вийде принести кошти до певного дня та години, що були обумовлені з самого початку, ваше майно скоріше за все виставлять на продаж.

Чи є ще якийсь можливий вихід із ситуації, коли терміново необхідно знайти гроші?

Звичайно ж є! Якщо вам терміново необхідно знайти якусь певну суму грошей, ви завжди зможете оформити мікрокредит у МФО чи простіше кажучи мікрофінансовій організації. Цей варіант можна вважати одним із найкращих саме завдяки його великій кількості переваг. Зокрема до плюсів співпраці з мікрофінансовими організаціями, особливо якщо ви звертаєтеся в надійну і перевірену компанію, окремо відзначимо наступні:

 • позику можна взяти цілодобово 24/7 та в будь-який необхідний вам день тижня;
 • для того аби оформити онлайн кредит, не обов'язково виходити кудись з дому, адже все можна зробити у віддаленому режимі;
 • не потрібно збирати якісь довідки;
 • не потрібно пояснювати працівнику організації для чого саме вам гроші;
 • відповідь по своєму кредиту ви зможете отримати уже за кілька хвилин після оформлення заявки;
 • ви також можете одразу дізнатися суму переплати;
 • не потрібно надавати майно під заставу;
 • поодинокі компанії окрім невеликих сум, видають своїм постійним клієнтам більші за розмірами кредитні кошти.

Додатково вам не потрібно буде приносити довідку про ваші доходи та офіційне місце працевлаштування. Наприклад, ви завжди при першій необхідності з можете звернутися в компанію Avocredit (Авокредит). Тут видають кредити в режимі онлайн на карту без будь-яких проблем та по вигідним на ринку умовам. На сайті компанії прозоро окреслена вся необхідна позичальникам інформація. Свою роботу згадана організація веде чесно та відкрито й без будь-яких прихованих мотивів та намагання ошукати своїх клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...