• Головна
  • Натуральні пахощі – найкращі інструменти для медитації та очищення простору
Новини компаній
16:06, 17 березня 2023 р.

Натуральні пахощі – найкращі інструменти для медитації та очищення простору

Новини компаній

Якісні натуральні пахощі – це потужний інструмент для пізнання навколишнього світу та заглиблення у власну свідомість. Їх можна використовувати для медитативних практик, для релаксації, очищення від негативної енергетики та гармонізації простору. Для кожної з цих задач можна замовити натуральні пахощі в eleven:eleven. В цьому магазині є пахощі з різними ароматами. Можна вибрати приємні квіткові, освіжаючі цитрусові та глибокі аромати деревини.

Натуральні пахощі – найкращі інструменти для медитації та очищення простору, фото-1

Які типи пахощів бувають?

Натуральні пахощі виготовляють з деревини, духмяних трав та квітів, спецій, меду та інших компонентів природного походження. Існує кілька різновидів пахощів, в залежності від форми виготовлення:

  • Аромапалички – це найпоширеніший вид пахощів. Вони представляють собою тоненькі палички, призначені для підпалювання. Під час горіння вони виділяють тонкий димок і приємний запах, який наповнює приміщення.
  • Ароматичні конуси. Вони мають конічну форму і виготовляються з тієї ж суміші, що й аромапалички. Під час горіння вони повільно розпадаються, виділяючи приємний запах. На відміну від аромапаличок дають більше диму.
  • Трави для окурювання. Суміш сушених духмяних трав підпалюють для окурювання приміщень або предметів. Їх можна спалити на вугільній таблетці або в спеціальній латунній посудині, яка називається кадильницею.
  • Ефірні олії. Це концентровані олії, які містять ароматичні компоненти рослинного походження. Вони мають досить інтенсивний ароматі можуть використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими типами пахощів.

Для чого використовуються натуральні пахощі?

Незалежно від виду пахощів, вони можуть використовуватися для різних цілей. Найчастіше їх застосовують для очищення та гармонізації навколишнього простору. Для цих цілей найкраще підходять пахощі на основі ладану, сандалу, цитрусових, лаванди, евкаліпту. Такі потужні пахощі, як ладан та сандал, також можна використовувати для очищення амулетів і оберегів.

Аромати апельсину, бергамоту, жасмину, іланг-іланг, кориці, м’яти та троянди чудово підходять для медитативних практик. Ці пахощі допомагають глибше зануритись у власну свідомість. Вони чудово підходять для самопізнання, а також допомагають позбутись нав’язливих думок, тривожності, страхів та безсоння.

Щоб наповнити свій дім чи робочий простір ароматом натуральних пахощів, не обов’язково мати певну ціль та мету. Якщо вам подобається аромат тих чи інших пахощів, їх можна використовувати просто для задоволення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...