• Головна
  • Екс-директор Маріупольського онкодиспансеру Волошин повернувся до міста та погодився працювати на окупантів
14:35, 16 березня 2023 р.
Надійне джерело

Екс-директор Маріупольського онкодиспансеру Волошин повернувся до міста та погодився працювати на окупантів

Колишній директор міського онкологічного диспансеру Сергій Волошин повернувся до Маріуполя і зараз знову очолює онкоцентр, але тепер уже за окупантів.

Як стало відомо 0629, оскільки будинок диспансеру було зруйновано, росіяни вирішили відновити його роботу на базі лікарні швидкої медичної допомоги. Тут тепер і працює онколог.

Сергій Волошин до війни з 2001 року очолював онкологічний центр у Маріуполі. За цей час у ньому переоснастили радіологічне відділення, блок для гамма-терапевтичного апарату, придбали мамограф, клінічний дозиметр, покращили програми обліку хворих. Серед лікарів диспансеру понад дві третини мали вищу та першу категорії.

2013 року головний онколог Маріуполя Сергій Волошин отримав почесне звання «Заслужений лікар України».

У березні 2022 року будівля онкоцентру зазнала обстрілу і була зруйнована. Лікарі Маріупольського онкологічного диспансеру, яким пощастило вибратися з оточеного росіянами міста, вже відновили роботу медичного закладу в українській столиці. Проте директор їх зрадив. За непідтвердженою інформацією, Волошин виїжджав до Криму.

Зараз повернувся до Маріуполя і пішов на співпрацю з окупантами.

Більше про колаборантів та зрадників читайте в нашому спецпроєкті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
Останні новини
live comments feed...