• Головна
  • Міськрада визначила, хто житиме у першому гуртожитку для маріупольців
08:00, 14 березня 2023 р.

Міськрада визначила, хто житиме у першому гуртожитку для маріупольців

Визначено 35 маріупольських родин, які отримають перше соціальне житло у Дніпрі.

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міськради.

Зазначається, що родини обирали по бальній системі, в основі якої лежить досвід Грузії. Він виключає вплив людського фактору на прийняття рішень.

Список родин затвердили члени комісії з розподілу соціального житла. Це найбільш вразливі групи – сім‘ї у яких є кілька дітей, особи з інвалідністю, вагітні жінки, пенсіонери, військовополонені, учасники війни, загиблі через війну. 

"Маріупольці залишилися без житла і потребують  підтримки. Масштабно це питання можна вирішити на рівні Уряду, відповідні правки ми просували з народними депутатами України до законопроєкту 7198. Дякую, що нас почули. Але є родини, яким вкрай важливо житло зараз. Тому муніципалітет Маріуполя з допомогою Голови Донецької ОВА Павла Кириленка проводить реконструкцію першого гуртожитка у Дніпрі для маріупольських переселенців. Цей пілотний проєкт відкриває можливість реалізувати таку можливість й в інших громадах, де зараз живуть маріупольці", – наголосив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Нагадаємо, на початку реконструкції 0629 побував у майбутньому гуртожитку у Дніпрі та подивився, як відбувається реконструкція. 

Детальніше про це читайте у матеріалі В Дніпрі готують до відкриття перший безкоштовний гуртожиток для маріупольців, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Дніпро #переселенці #гуртожиток
live comments feed...