• Головна
  • Сесія онлайн. Влада Маріуполя пояснила свою позицію
16:43, 8 березня 2023 р.

Сесія онлайн. Влада Маріуполя пояснила свою позицію

На 11 березня мер Маріуполя Вадим Бойченко скликає чергову сесію міськради онлайн. Депутати розійшлись в думках щодо цього. Частина депутатів вважає проведення сесії без зміни регламенту незаконною. Частину обранців не влаштовує перспектива працювати разом з діючими депутатами із заборонених партій ОПЗЖ та Шарія.

В пресслужбі міськради пояснили позицію: навіщо потрібна сесія.

«Дивно бачити інсинуації від окремих депутатів, щодо співпраці з забороненими партіями, оскільки саме міський голова був ініціатором їх засудження та виключення зі складу міськради на останній сесії влітку 2022 року. Тому ми закликаємо не займатись теоріями змов на підставі якихось приватних чатів, а дивитись на дію та результат.

Щодо питання про створення військової адміністрації – це не компетенція міської ради або мера. Коли буде створена – будемо співпрацювати. Поки не створена – працюємо самі. Мер, виконком і всі депутати, хто має зобов’язання перед громадою Маріуполя.

Відновлення роботи депутатського корпусу – це в першу чергу про підтримку маріупольців через центри «ЯМаріуполь», допомогу нашим військовим та підготовку до якнайшвидшої відбудови міста після деокупації. Вадиму Бойченку, завдяки великому досвіду співпраці з міжнародними організаціями, в минулому році вдалося залучити 590 млн грн на допомогу маріупольцям. Нажаль, жителі жодного іншого окупованого міста  не отримали такої ж системної допомоги. Бо військова адміністрація фокусується на війні та захисті держави, цивільні ж фокусуються на нагальних потребах громади. Саме через це Маріуполь має активну підтримку міжнародників. Це надважливо. Адже поточні надходження бюджету Маріуполя не дозволяють забезпечувати роботу центрів. Хтось скаже, що ці центри не потрібні, але постійно їхньою допомогою користуються майже 65 тисяч маріупольців».

В муніципалітеті вважають онлайн роботу депутатського корпусу за нинішніх умов – можливою практикою, яка використовується і в інших містах, які опинились в аналогічній до Маріуполя ситуації, наприклад, в Мелітополі. 

«Оскільки у депутатів було бажання працювати, ми шукаємо вихід, як це зробити реальністю. Онлайн – це спосіб долучити депутатів до роботи. На сьогодні жоден з них не склав депутатський мандат. Тож ми так розуміємо, що депутати хочуть працювати заради маріупольців. Ми шукаємо ту форму співпраці, яка дозволить це забезпечити», - підкреслили в мерії

Читати по темі: Незаконна сесія. Що не так з планом влади зібрати депутатів Маріупольської міськради онлайн

Міський голова Маріуполя збирає першу з початку повномасштабного вторгнення сесію міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, не змінились. Повернусь, як тільки це буде безпечно
49,0%
Не змінились - я не збирався (-лась) повертатися і зараз не збираюсь
11,5%
Так, змінились. Не зможу жити в Маріуполі, хоча раніше дуже хотіла (хотів) повернутись
17,0%
У мене немає відповіді на це питання. Знаходжусь у підвішеному стані
22,5%
#Маріуполь
live comments feed...