• Головна
  • Гендерна нерівність та борги по зарплатах. Як окупанти дурять мешканців Маріуполя
17:28, 2 березня 2023 р.

Гендерна нерівність та борги по зарплатах. Як окупанти дурять мешканців Маріуполя

Після повномасштабного російського вторгнення деякі маріупольці в умовах окупації погодилися працювати на нових або на колишніх роботах, аби елементарно мати можливість прогодувати себе та свою родину. Проте жителі міста зіткнулися з нечесністю нових роботодавців, які під різними приводами перестають платити людям зароблені гроші. У такій ситуації опинилися маріупольці, які погодились розбирати завали на території ММК ім. Ілліча.

Як стало відомо 0629, цих городян наприкінці грудня відправили на двотижневі вихідні. Проте "новорічні канікули" розтяглися на 2 місяці.

"Весь цей час люди сиділи вдома і чекали, коли їм дозволять знову виходити на роботу", - поділилася мешканка Маріуполя, родич якої працює на ММКІ.

Коли люди запитали окупантів про зарплату за грудень, їм наказали стати на облік у центр зайнятості, потім оформити банківську картку, на яку нібито переведуть гроші. Тепер робітникам кажуть, що треба ще чекати, коли всі оформлять карти та повідомлять їхні реквізити.

Як з'ясувалося, це не єдина проблема, з якою зіткнулися маріупольці, працюючі на ММКІ. До нового року всі працювали на рівних підставах та з однаковою зарплатою. Наразі окупанти вирішили зменшити вдвічі зарплату жінкам, хоча обсяг робіт залишився незмінним. Пояснюють це тим, що жінка не зможе виконати необхідний обсяг робіт. Крім того, за словами роботодавців, чоловіки мають сім'ї, які необхідно утримувати.

“А ми – безрідні, у нас сімей немає. Нам жінкам дуже прикро, що нас так урізали”, - обурилися маріупольки.

Зазначимо, що трудно давати якісь поради у цій ситуації. У будь-якому випадку кожен самостійно повинен прийняти для себе рішення, чи працювати далі на окупантів або наважитися на виїзд з Маріуполя до України.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...