• Головна
  • Тиснуть з усіх напрямків. Мадяр показав відео з окопів Бахмуту та розповів про оперативну ситуацію станом на 1 березня, - ВІДЕО
10:02, 2 березня 2023 р.
Надійне джерело

Тиснуть з усіх напрямків. Мадяр показав відео з окопів Бахмуту та розповів про оперативну ситуацію станом на 1 березня, - ВІДЕО

Тиснуть з усіх напрямків. Мадяр показав відео з окопів Бахмуту та розповів про оперативну ситуацію станом на 1 березня, - ВІДЕО

Фортеця Бахмут утримується зусиллями, характером і волею українських захисників, проте ситуація ще ніколи там не була такою напруженою Ворог тисне майже з усіх напрямків.

Про це розповів в своєму Телеграм-каналі командир підрозділу аеророзвідки Мадяр.

«Мабуть, ще ніколи так не було. Тиснуть з усіх боків. Це стосується флангів – південного та північного. Це стосується і вуличних боїв у передмісті Бахмуту по східній, північній, західно-південній околицях. Особливо тяжко сьогодні в районі «Літачка» і на північному фланзі», - повідомив Мадяр.

За його словами, ЗСУ продовжують утримувати північний фланг для того, щоб ворог не мав можливості взяти місто в кільце і відрізати захисників від логістики.

«Триває це котру добу з високою інтенсивністю, яка не знижується, - каже Мадяр. – Ворог підсилився регулярними підрозділами. Штурмують не тільки вагнерівці – за ними тепер йдуть регулярні війська. Вони відрізняються стрічками – білі та червоні. А ще є у них такі військові, у яких одразу декілька стрічок різних кольорів. Це найнижча каста серед мобілізованих  - хворі на СНІД, гепатит тощо», - розповідає український командир.

Мадяр вважає, що фортеця Бахмут вже зробила свою справу – утримала ворога, не дала йому розвинути швидкий контрнаступ, перемолотила тисячі російських солдат.

Бахмут тримається. Рішення о відході з позицій може ухвалити лише командування Збройних Сил України. А доти місто буде стояти, запевнив Мадяр.

На відео, яке записав командир аеророзвідки, - не тільки його бачення оперативної ситуації, а і думки тих, хто поруч воює за Бахмут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бахмут #Мадяр
Останні новини
live comments feed...