• Головна
  • Зрадниці в білих халатах. Жінки, які радо вітали росіян-вбивць в Маріуполі і погодились на співпрацю з ворогом, - ВІДЕО
Колаборанти
16:14, 17 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Зрадниці в білих халатах. Жінки, які радо вітали росіян-вбивць в Маріуполі і погодились на співпрацю з ворогом, - ВІДЕО

Колаборанти

Існує багато дискусій, як треба ставитись до лікарів, які працюють в окупації. Якщо людина рятує життя інших людей, то як їй можна дорікати. Проте є лікарі, які не просто лікують. Вони зраджують своїй країні, обіймають керівні посади, насаджують російські закони і головне  - відверто виступають в пропагандистських ЗМІ і ганьблять Україну, українських захисників і заперечують як таку російську агресію.

Ось про двох таких лікарок ми вам сьогодні і розкажемо. 

Лариса Кошова багато років працювала медичною директоркою із питань експертизи тимчасової непрацездатності лікарні №3. 

Зрадниці в білих халатах. Жінки, які радо вітали росіян-вбивць в Маріуполі і погодились на співпрацю з ворогом, - ВІДЕО, фото-1

Вона закінчила Донецький медичний інститут. Працювала терапевткою, дільнічною лікаркою цієї ж лікарні. З 1984 року – на керівних посадах.

Коли Маріуполь окупували російські війська, ця жінка не просто погодилась на співпрацю і очолила лікарню, в які багато років працювала. Вона стала виступати перед журналістами з розповідями про те, яка прекрасна російська окупаційна влада.

Ірина Понамарьова взагалі останні декілька років лікувала поранених українських військових.

Як пише проєкт про маріупольських зрадників «Зрадомір», лікарка багато років працювала начмедом в лікарні швидкої медичної допомоги.

Зрадниці в білих халатах. Жінки, які радо вітали росіян-вбивць в Маріуполі і погодились на співпрацю з ворогом, - ВІДЕО, фото-2

В 2014-2016 роках, коли там був військовий шпиталь, вона його очолювала і  тісно співпрацювала з військовими та волонтерами, удавала із себе патріотично налаштовану людину. 

Перевзулася моментально, як тільки Маріуполь окупували росіяни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як треба ставитись до вчителів-колаборантів?
проголосувало 2995 відвідувачів
Відповідно до закону про колаборацію
58,7%
Позбавити права викладати дітям
20,1%
Зрозуміти і пробачити
21,3%
#Маріуполь #лікарі #зрадники
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
Останні новини
live comments feed...