• Головна
  • Життєва стратегія зради. Чим займається в Маріуполі колишня директорка ОШ №4, - ФОТО
Колаборантка
11:33, 2 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Життєва стратегія зради. Чим займається в Маріуполі колишня директорка ОШ №4, - ФОТО

Колаборантка

«Ми даємо дітям не тільки знання, а і життєві стратегії», - так сформулювала місію своєї школи, української школи №4 в Маріуполі директор Ірина Москаленко.

Проте яку стратегію обрала вона для себе, коли розпочалась повномасштабна війна?

Життєва стратегія зради. Чим займається в Маріуполі колишня директорка ОШ №4, - ФОТО, фото-1

Москаленко пережила обстріли, бомбардування в середині Маріуполя, а коли бої вщухли, і окупанти почали вибудовувати свою окупаційну владу, Ірина Москаленко погодилась на співпрацю. Країна заливається кров’ю, кожен громадянин донатить на армію, аби наблизити перемогу, аби помститися за смерті тисяч людей в Україні, а в цей час життєва стратегія Ірина Москаленко  - пристосуваться до нових реалій і залишитись директоркою 4-ї школи, тільки вже не української, а російської.

Ірині Москаленко довелось терміново переписувати план патріотичних заходів в школі. В 2021-2022 році він складався з декількох десятків пунктів, серед яких і пам’ятний захід героїв Крут, і День соборності, і свято вишиванки, і багато ін

Тепер – день пам’яті терориста Арсена Павлова(Мотороли), який в окупованій Донеччині святкують саме сьогодні. 

І для Ірина Москаленко це виявилось цілком нормальним. Вчора вчила дітей любити Тараса Шевченка, шанувати пам’ять героїв Крут, а сьогодні – бандита з кримінальним минулим, вбивцю Моторолу.

Ми намагалися зв'язатися з пані Іриною і запитати про мотиви її вчинку, проте її особистий телефон вимкнений. Не працює і особистий телефон секретарки школи.

До речі, про професійні якості Ірини Москаленко її колеги відгукуються позитивно. 

«Підготувала переможців  всеукраїнських предметних олімпіад, конференцій. Досвід роботи навчального закладу з інклюзивної освіти презентувала на міському семінарі. Організатор шкільного конкурсу  “ Біла ворона ”. Учасник ІV Міжнародної конференції  “ Сучасні заклади освіти – 2013 ”, учасник зональної пед.майстерні-2016р» - це перелік заслуг педагога на сайті школи, який досі активний.

Правда, показники її роботи в окупації різко впали. 

Згідно з останнім звітом, розміщеним на сайті школи, високий рівень знань серед учнів 5-11 класів на рівні від 19 до 29%, достатній рівень – від 55 до 70% учнів (показники розписані по кожному вчителю окремо).

А ось згідно зі звітом, який Москаленко надала окупаційному управлінню освіти в Маріуполі (документи отримав Маріупольський Спротив і розташував в своєму Телеграм-каналі), зараз в російській школі №4 достатній рівень знань лише у 29% учнів.

Життєва стратегія зради. Чим займається в Маріуполі колишня директорка ОШ №4, - ФОТО, фото-2

І це вважається одним з найкращих показників в цілому по Маріуполю. Бо відповідно до тих документів, які ми отримали від Маріупольського Спротиву, з 11000 школярів майже 500 взагалі не атестуються через заборгованості, регулярні пропуски уроків тощо.

Такого жаха в українській маріупольській освіті не було ніколи.

Нагадаємо, що запровадження російських стандартів освіти на окупованих територіях – це злочин, який окремо прописаний в ст.111-1 Кримінального кодексу України. Карається до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна і забороною працювати в освіті на 15 років.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...