• Головна
  • Важливо! Окупанти в Маріуполі заборонили складати учням 9 та 11 класів іспити без паспортів РФ
08:37, 20 січня 2023 р.
Надійне джерело

Важливо! Окупанти в Маріуполі заборонили складати учням 9 та 11 класів іспити без паспортів РФ

Учні 9 та 11 класів маріупольських шкіл не будуть допущені до складання іспитів, якщо не встигнуть оформити паспорти громадян російської федерації.

Про це 0629 повідомляють батьки школярів.

«Моя дочка вчиться в 9 класі. Думала вступати в технікум цього року. Але нам в школі повідомили, що без паспорта РФ у дітей іспити приймати не будуть. Справа в тому, що 9-і класи - це теж випускний клас. Після закінчення діти здають 4 предмети: 2 на вибір, 2 обов'язкових (російська і  начебто географія). Якщо не здадуть, то отримують не атестат, а довідку! Уявляєте?! Тепер і паспорт РФ треба!», - розповіла мати школярки.

Те ж саме повідомили і батькам 11-класників. Їм сказали, що до складання єдиного державного іспиту (російською – ЕГЭ) будуть допущені лише ті діти, які отримали паспорти росії.

Частина батьків вже вирішує це питання. В Маріуполі відкрили пункт прийому заяв на отримання паспорту. Він діє в Приморському районі – один на все місто. Раніше для того об отримати паспорт РФ, треба було їхати в Мангуш. 

Але частина батьків на мала намір порушувати законодавство України. Зараз ці люди у розпачі, бо виїхати на територію України вже практично не можливо, а залишаючись в окупації, неможливо не порушувати закони України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що отримувати російські паспорти окупанти зобов’язали всіх працівників так званої бюджетної сфери Маріуполя. Пізніше стало відомо, що окупанти перестали приймати у якості посвідчення особи довідки, видані російською міграційною службою, які необхідні були для оформлення соціальних виплат. Частина людей може залишитись без соцвиплат окупантів, якщо не отримають паспорт росії замість цієї довідки.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, це станеться вже навесні
20,9%
Так, це станеться влітку
33,0%
Ні, я не вірю, що це станеться наступного року
13,1%
Ні, я не вірю, що це взагалі коли-небудь станеться
17,1%
Я не знаю
15,9%
#Маріуполь
live comments feed...