• Головна
  • Замовляємо кран-маніпулятор: чим допоможе спецтехніка та як розрахувати все правильно
Новини компаній
15:53, 26 грудня 2022 р.

Замовляємо кран-маніпулятор: чим допоможе спецтехніка та як розрахувати все правильно

Новини компаній

У приватному господарстві або в роботі компанії іноді потрібно реалізувати нескладні маніпуляції з вантажами. Але зробити це вручну чи штатним вантажопідйомником не виходить. Ще складніша ситуація, якщо вантаж необхідно підняти на висоту або завантажити, перевезти та розвантажити в іншому кінці міста. Для такого завдання немає потреби наймати велику спеціальну техніку і платити великі гроші. Достатньо замовити послуги крана-маніпулятора в компанії Спец-Рент. Компанія пропонує також оренду усіх найпопулярніших видів спецтехніки, включно з автокраном, самоскидом, навантажувачем, екскаватором, евакуатором та іншими видами транспорту.

Замовляємо кран-маніпулятор: чим допоможе спецтехніка та як розрахувати все правильно, фото-1

Як правильно розрахувати вантажопідйомність крана-маніпулятора

Зробити це не так і складно. Якщо є паспортні дані чи документи на вантаж, там обов'язково вказується вага. Стандартні ж вантажі і без документів завжди можна «зважити» досить точно: вага металевих баків, цегли, бетонних блоків та інше.

Якщо під час замовлення точну вагу встановити неможливо, слід проконсультуватися з менеджерами компанії і вказати на те, що потрібно перевезти той чи інший вантаж. У такому разі менеджери або оглянуть особисто місцевість та спробують дати об’єктивну оцінку, або запропонують переслати фото. У будь-якому випадку, якщо вантаж не є єдиним і неподільним комплексом – верстат, металевий бак – кран-маніпулятор впорається з цим завданням, перевантажуючи все по черзі.

Точно розрахувати вантажопідйомність крана-маніпулятора для конкретної роботи на око, не вийде. У кожної марки авто вона відрізняється. У деяких вантажівках кран може підіймати за один раз до 50% вантажності авто. А є маніпулятори, які можуть підняти не більше ніж 20-30% від ваги, що вони перевозять, а іноді і ще менше.

Що може перевозити та які роботи виконує кран-маніпулятор

Якщо відповісти коротко – практично все. Єдине обмеження – параметри крана. Тобто завеликий габаритний вантаж встановити на автомобіль складно, оскільки стріла крана обмежена в розмаху та висоті. І тоді може знадобитися виклик окремо автокрана та окремо – вантажного автомобіля. Якщо говорити про найпопулярніші види послуг які виконує кран-маніпулятор та вантажівка, то серед них є:

  • перевантаження упакованих вантажів вагою 8-40 тонн;
  • послуга перевезення вантажів територією підприємства чи міста із завантаженням та вивантаженням на місці нової локації;
  • навантаження товарів або напівфабрикатів для виробництва з точки прибуття – вокзал або логістична компанія – та перевезення в місце використання;
  • переміщення вантажу на одній локації;
  • підйом вантажу на висоту стрілою крана-маніпулятора.

Кран-маніпулятор вигідно замовляти тоді, коли не потрібна безперервна робота на великому будівництві або робота з конвеєрної доставки вантажів. Якщо йде мова про планове перевезення невеликої кількості товарів, тоді послуга крана-маніпулятора коштуватиме набагато менше, ніж замовлення всіх необхідних видів спецтехніки, включно з автокраном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...