• Головна
  • Перевезти вантаж: як у цьому може допомогти вантажне таксі і в чому особливості такої послуги
Новини компаній
15:25, 26 грудня 2022 р.

Перевезти вантаж: як у цьому може допомогти вантажне таксі і в чому особливості такої послуги

Новини компаній

Переїзд на іншу квартиру, доставка вантажів зі складу, перевезення від логістичної компанії на виробництво або звичайна доставка меблів на новий офіс. Все це допоможе виконати вантажне таксі. У цього виду транспортної послуги є свої особливості і переваги, якими може скористатись як підприємець так і замовник-фізична особа, для приватної мети. Такі послуги надають спеціальні компанії, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях малої та середньої тоннажності, наприклад Van.Taxi.

Перевезти вантаж: як у цьому може допомогти вантажне таксі і в чому особливості такої послуги, фото-1

Асортимент вантажного транспорту: від 500 кг до 1,5 т

У звичайних службах таксі замовити певний вид транспорту для перевезення достатньо складно. Ті, хто спеціалізується виключно на легкових авто зазвичай не мають широкої бази вантажних перевізників. Крім того, не відомо, хто виконуватиме це перевезення та що там із технічним станом авто. Тому ризики достатньо великі.

Натомість вантажне таксі пропонує не тільки широкий асортимент вантажівок для перевезень, але і гарантує їх справність та швидке прибуття за замовленням.

Це пояснюється тим, що вантажівки завжди на ходу та в роботі, тому вони постійно проходять ТО, мають відповідні дозвільні документи, а водії – досвід роботи на таких маршрутах.

Саме тому вантажне таксі зазвичай пропонує великий діапазон вантажних авто для перевезень: від мінімальної вантажності 500 кг до максимальної – півтори тонни.

Прозоро і просто: підрахунок вартості послуг

Стандартні розцінки на послуги розраховуються індивідуально, для кожного користувача окремо. Але базуються вони на простій формулі: або оплата за кілометри, які пройдені авто або за час, що використаний для роботи. Саме тому проконтролювати реальність витрат дуже просто, як і оптимальність розрахунків за послуги.

Швидке замовлення і доставка

Перевага вантажного таксі у тому, що тут діє той самий принцип, шо і в звичайному таксі. Тобто можна зробити виклик, оформити його у декілька кліків і отримати послугу у тому обсязі, який був замовлений. У роботі чимало авто саме потрібної вантажності. Тому доставка вантажів буде відбуватись за мінімальний час і без складних процедур оформлення.

Що можна відвозити? Практично все!

Меблі чи пральну машинку, офісні столи чи генератор або півфабрикати для виробництва. Все це можна транспортувати за допомогою вантажного таксі. Всі ці і інші вантажі, можна транспортувати за допомогою вантажного таксі. Обмеження які діють – це вага вантажів, що сумарно має бути не більше вантажності авто та товари або продукти, що мають перевозитись виключно спеціальним транспортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...