• Головна
 • Надійний транспорт для будь-яких ваших цілей – це звісно Transmarine
Новини компаній
15:00, 26 грудня 2022 р.

Надійний транспорт для будь-яких ваших цілей – це звісно Transmarine

Новини компаній

Маєте на меті організувати для свого колективу корпоративний тур чи може екскурсію? Потрібен трансфер або ж може комфортабельний та сучасний автомобільний транспорт для будь-яких інших цілей? У будь-якому випадку не залежно від того, для чого саме вам потрібен надійний транспорт, дослухайтеся до нашої рекомендації.

Сьогодні пропонуємо вам знайомство з TransMarine, надійною та перевіреною українською транспортною компанією, котра досить довгий час (з 1993-го року) успішно спеціалізується на нерегулярних перевезеннях та активно працює з цілою мережею різноманітних партнерів не лише в Україні, але й в країнах Європи.

Які саме послуги можна отримати, звернувшись в Transmarine?

Надійний транспорт для будь-яких ваших цілей – це звісно Transmarine, фото-1

Перш за все відзначимо, що Transmarine – надійний та перевірений партнер, якому можна беззаперечно довіряти оскільки саме тут ви гарантовано зможете підібрати чудовий транспорт для організації різноманітних екскурсій з корпоративними турами, трансферу та не лише.

В компанії піклуються про своїх клієнтів та задля їх комфорту і спокою, а також безпеки представляють у своєму автопарку можливість обирати з близько 20-ти великих з середніми автобусами, що вже говорити про наявність тут понад 10-ти мінівенів з мікроавтобусами та легковим авто. Також в компанії цілодобово працює диспетчерська служба, що своєю чергою дозволяє в оперативному порядку виконувати побажання клієнтів. Серед основного переліку послуг, що їх можна отримати звернувшись в TransMarine, окремо хочемо відзначити наступні:

 • оренда автобусів з іншим пасажирським транспортом для будь-яких цілей клієнтів TransMarine;
 • організація корпоративних з екскурсійними турами по всій Європі з Україною;
 • регулярні пасажирські перевезення Одеса/Буковель/аеропорт Бориспіль;
 • комфортабельний трансфер для переїздів (швидких по часу) з однієї точки в іншу;
 • якісне зі швидким розведенням працівників;
 • ремонт вантажної/легкової/комерційної автомобільної техніки.

Переваги компанії TransMarine, про які варто знати всім майбутнім клієнтам

Якщо ви мріяли знайти найкращу транспортну компанію, поїздки з якою будуть комфортними та безпечними, тоді це гарантовано TransMarine. Серед основних вагомих переваг компанії окремо хочеться відзначити не лише роботу згідно європейського та українського законодавства та наявність цілого переліку додаткових послуг, але й звісно:

 • ретельний техогляд кожного транспортного засобу перед рейсом;
 • проведення рейсових виїздів під відеоспостереженням;
 • паски безпеки з обов'язковим страхуванням для пасажирів;
 • водії компанії проходять в клініках партнерів регулярні медичні огляди;
 • кожен транспортний засіб, який є в автопарку компанії, піддається ретельній дезінфекції перед кожною окремою поїздкою.

Окремо варто згадати й про власну ремонтну базу, а саме роботу в компанії штатних механіків, слюсарів та електриків. Понад два мільйони пасажирів свого часу обрали Transmarine та не пожалкували про прийняте ними рішення. Впевнені в тому, що не пожалкуєте і ви. Transmarine – синонім надійності, безпеки та комфортних перевезень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...