• Головна
  • Як війна вплинула на маріупольців. Дослідження
15:00, 26 грудня 2022 р.
Надійне джерело

Як війна вплинула на маріупольців. Дослідження

Агенція UkrSocStandart ("Український соціологічний стандарт") проводить дослідження, як блокада Маріуполя вплинула на людей.

"Навесні Ви пережили стресову ситуацію, перебуваючи в місті під час його блокади і захоплення збройними підрозділами рф. Відомо, що досвід тривалого перебування людини в умовах бойових дій може негативно вплинути на стан її фізичного і психологічного самопочуття. 

До цього часу стресовий досвід маріупольців вивчався переважно на рівні окремих особистих інтерв'ю в медіа. Агенція UkrSocStandart ("Український соціологічний стандарт") відома серією досліджень в Маріуполі, що потім вплинули на вирішення тих або інших проблемних питань. Томи ми вирішили не залишатись осторонь і тепер - в найскрутніший період в історії міста. 

Проект ведеться на волонтерських засадах і не пов'язаний з грантами або іншими видами зовнішнього фінансування. Але його результати все одно стануть відомі ЗМІ (без вказування конкретних імен, лише в узагальненому вигляді!). Будемо вдячні, якщо знайдете час відповісти на питання цієї анкети!", - звертаються соціологи до маріупольців.

Якщо у вас є бажання взяти участь у дослідженні - переходьте за посиланням, на анкету з питаннями. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, це станеться вже навесні
20,9%
Так, це станеться влітку
33,0%
Ні, я не вірю, що це станеться наступного року
13,1%
Ні, я не вірю, що це взагалі коли-небудь станеться
17,1%
Я не знаю
15,9%
#Маріуполь
live comments feed...