• Головна
  • Номінантка «Журналіст року» за версією НСЖУ стала колаборанткою в Маріуполі, - ФОТО
Колаборантка
10:49, 26 грудня 2022 р.

Номінантка «Журналіст року» за версією НСЖУ стала колаборанткою в Маріуполі, - ФОТО

Колаборантка

Юлія Франжева, маріупольська журналістка, погодилась на співпрацю з ворогом і зараз працює на пропагандистському телеканалі «Маріуполь 24».

Франжева починала свою професійну кар’єру з невеликих корпоративних видань. Була кореспонденткою в газеті «Азовмаш». Але потім її взяли працювати в міську газету Ріната Ахметова «Приазовський робочий».

Дуже швидко Франжева стала топовою журналісткою в цьому виданні, її стали запрошувати на телеканал МТВ в якості метра журналістики – поділитись досвідом своєї творчості.

Також Франжева вела свій блог на сайті Мрпл.Сіті, певний час була заступницею головного редактора сайту Володимира Селіванова (він теж став колаборантом і зараз працює на пропагандистському виданні Оплот ТВ).

Номінантка «Журналіст року» за версією НСЖУ стала колаборанткою в Маріуполі, - ФОТО, фото-1

Незадовго до повномасштабної війни Юлія Франжева залишила газету «Приазовський робочий» і почала працювати на телеканалі МТВ.

Про її політичні погляди мало що відомо. Вона не писала на політичні теми. Проте вона непогано справлялася з матеріалами щодо піару діяльності міської влади. 

Національна спілка журналістів висувала Юлію Франжеву на конкурс «Журналіст року» в 2016 році, але вона стала лише номінанткою конкурсу.

Номінантка «Журналіст року» за версією НСЖУ стала колаборанткою в Маріуполі, - ФОТО, фото-2

Під час повномасштабного вторгнення Юлія Франжева залишилась в окупованому місті. Влітку погодилась на співпрацю і зараз виконує роботу редактора сайту телеканалу «Маріуполь 24», який започаткували росіяни, також вона відповідальна за роботу з соцмережами телеканалу.

Її неодноразово бачили в офісі  «Маріуполь 24» на вул. Ш.Руставелі. Кажуть, що на її робочому столі лежить блокнот від партії «Єдина росія». 

Нагадаємо, що згідно до закону про колаборантську діяльність, за участь у поширенні російської пропаганди і заперечення факту агресії росії в Україні можна отримати покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 15 років.

Більше про маріупольських колаборантів  читайте в спецтемі про зрадників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #колаборантка #Франжева
live comments feed...