• Головна
  • В Маріуполі відсвяткували початок Афганської війни. На заході засвітився новий колаборант Володимир Проценко, - ФОТО
Колаборанти
09:51, 26 грудня 2022 р.
Надійне джерело

В Маріуполі відсвяткували початок Афганської війни. На заході засвітився новий колаборант Володимир Проценко, - ФОТО

Колаборанти

Афганська війна – це ганьба Радянського Союзу. 41 рік тому назад 25 грудня країна віроломно вдерлася на територію суверенної держави і почала вбивати місцеве населення. СРСР з ганьбою увійшов в ту війну, і з ганьбою, без слави і подвигів її завершив. Воїни-інтернаціоналісти, яких послала країна вбивати громадян іншої країни через власні політичні амбіції, робили те саме, що росіяни зараз роблять в суверенній Україні. Тому не дивно, що початок вводу радянського контингенту військ в Афганістан окупанти в Маріуполі відзначають як свято.

Організатором святкування став депутат Маріупольської міської ради, очільник Приазовської асоціації ветеранів війні в Афганістані Олександр Власов. Він з перших днів окупації співпрацює з росіянами. Жаліється на українську владу, яка, мовляв, не давала йому святкувати День перемоги.

В Маріуполі відсвяткували початок Афганської війни. На заході засвітився новий колаборант Володимир Проценко, - ФОТО, фото-1

Але цього разу на святі афганців він був не один. До співпраці з росіянами долучився Володимир Проценко, очільник організації ветеранів війни в Афганістані концерну «Азовмаш».

В Маріуполі відсвяткували початок Афганської війни. На заході засвітився новий колаборант Володимир Проценко, - ФОТО, фото-2

Володимир Проценко був співробітником «Азовмашу», обирався депутатом міської ради від Партії регіонів. 

В 2014 році палко підтримував звернення до президента Януковича, щоб той вжив силових заходів і розігнав Майдан. В січні 2014 року він виступав на сесії Маріупольської міської ради з промовою. Казав, що в Києві засіли реваншисти, нацисти, які знищують столицю, і просив Януковича не зупинятись ні перед чим, щоб навести порядок в Києві.

І ось тепер цей пан в Маріуполі співпрацює з окупантами, займається патріотичним вихованням молоді.

На цьому фото Володимир Проценко поруч з гауляйтером Маріуполя Костянтином Іващенко, а також з бандитом Петром Івановим, який зараз повернувся в Маріуполь і займається своєю традиційною справою – контролює торгівлю наркотиками і грабує місто. ФОТО зроблене в 2013 році, незадовго до початку російського вторгнення в Україну.

В Маріуполі відсвяткували початок Афганської війни. На заході засвітився новий колаборант Володимир Проценко, - ФОТО, фото-3

До речі, багато років деякі громадські організації та журналісти в Маріуполі   вимагали від влади припинити цю традицію – відзначати день початку війни в Афганістані. Проте влада не реагувала, і діяла за радянськими шаблонами.

Це фото Маріупольської міської ради з мітингу 2018 року.

В Маріуполі відсвяткували початок Афганської війни. На заході засвітився новий колаборант Володимир Проценко, - ФОТО, фото-4

І слова, які сказав секретар міськради Степан Махсма: 

«Как отметил на митинге секретарь совета Степан Махсма, воины- интернационалисты – настоящий пример для подрастающего поколения. От имени городского головы Вадима Бойченко, депутатского корпуса и исполнительного комитета Мариупольского горсовета он высказал слова искренней благодарности всем, кто прошел Афганистан, всем, кто не сломался и смог подняться уже в гражданской жизни, подчеркнул Махсма».

Володимир Проценко сказав майже те саме, виступаючи на мітингу 25 грудня 2022 року в окупованому Маріуполі. Тільки тепер цей «настоящий пример» він адресував так званим юнармійцям – молодіжної організації, яку створили окупанти в Маріуполі.

Важливий момент: міністр оборони росії Шойгу у спільній з путіним нараді заявив про наміри використовувати у війні з Україною резерв «юнармії». Понад один мільйон підлітків у цьому формуванні росіяни мають намір відправити на війну протягом наступних 2-3 років.

Батькам так званих юнарміййців варто подумати над цим, перш ніж дозволяти дітям вступати в організацію. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, це станеться вже навесні
20,9%
Так, це станеться влітку
33,0%
Ні, я не вірю, що це станеться наступного року
13,1%
Ні, я не вірю, що це взагалі коли-небудь станеться
17,1%
Я не знаю
15,9%
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...