• Головна
  • Росія хоче перетворити порти Маріуполя і Бердянська на базу військового флоту
11:57, 22 грудня 2022 р.
Немає можливості перевірити

Росія хоче перетворити порти Маріуполя і Бердянська на базу військового флоту

Міноборони РФ має намір розгорнути у Маріуполі пункт базування судів забезпечення свого військового флоту.

Про це повідомляють російські пропагандистські видання, посилаючись на міністра війни російської федерації Шойгу.

"Пункти базування суден забезпечення військово-морського флоту рф з'являться у портах Маріуполя та Бердянська. Про це повідомив міністр оборони Росії Сергій Шойгу на підсумковій колегії військового відомства за участю президента РФ Володимира Путіна", - написали російські ЗМІ.

Нагадаємо, що порт Маріуполя був захоплений рсійською армією в травні 2022 року. Окупанти намагались налагодити роботу порту, але через брак енергозабезпечення порт досі не може повноцінно розпочати роботу.

А порт Бердянська знаходиться під прицілом української артилерії. Періодично там лунають вибухи.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Бердянськ #порт
ТОП новини
1394 день повномасштабної війни. Росія вдарила по Черкасах, Сумах, Одещині. В Ростові горить нафтовий танкер. Рада ЄС розгляне питання репараційної позики
ММК ім.Ілліча: окупанти скоротили на 84% кількість працюючих, - ВІДЕО
Від байдужості до Майдану. Як відреагували маріупольці на призначення Вадима Бойченка головою військової адміністрації
Маріупольці в окупації з нового року можуть втратити українські пенсії: що потрібно зробити, щоб цього не сталося, - ІНФОГРАФІКА