• Головна
  • В Маріуполі різко виріс попит на алкоголь. Люди зігріваються, лікуються, підіймають собі настрій
12:57, 15 грудня 2022 р.
Надійне джерело

В Маріуполі різко виріс попит на алкоголь. Люди зігріваються, лікуються, підіймають собі настрій

В Маріуполі виникли серйозні проблеми з алкоголізмом ще влітку. Але зараз, з приходом холодів, проблема набула масштабів «епідемії».

«Та в місті навіть вдень важко зустріти тверезу людину, - каже пані Наталя К. – Пиячать і чоловіки, і жінки. Не знаю, що з цим робити. Спочатку всі думали, що через стрес, горе, через ті трупи і руйнування. Бо дійсно, щоб не з’їхати з розуму, багато хто прикладався до пляшки. А потім, мабуть, втягнулись. І горілка не дешева, але люди знаходять».

Проблему визнає і місцевий підприємець Іван. До війни він мав мережу ломбардів в Маріуполі, а зараз підробляє на будівництвах та ремонтах. Каже, що росіянами важко знайти людей адекватних на роботу серед місцевих, бо приходять на робоче місце вже п’яними. Тому і не допускають місцевих на відповідальні роботи, а тільки так, різноробочими.

Останній місяць ситуація лише погіршилась. Місцеві магазини заробляють на горілці більше, ніш на ковбасі.

Ціни на горілку коливаються від 250 до 700 до російських рублів за пляшку. 

В Маріуполі різко виріс попит на алкоголь. Люди зігріваються, лікуються, підіймають собі настрій, фото-1

На ринках, із землі, також продають горілку. Переважно ту ж саму, але дешевше  - від 125 до 250 російських рублів.

В Маріуполі різко виріс попит на алкоголь. Люди зігріваються, лікуються, підіймають собі настрій, фото-2

Вся горілка – виробництва «ДНР». Люди скаржаться, що вона смердюча. Проте іншої все одно немає. Української горілки звісно, теж.

Проте є самогон. Він зараз в Маріуполі користується навіть більшим попитом, ніж горілка в магазинах. По-перше, дешевша - самого продають по 120 руб. за пляшку, по-друге, за якістю не гірша, а за градусами – ще й міцніша.

Купити самогон можна лише під замовлення. Бо в росії досі діють кримінальні статті за самогоноваріння, і в окупованому росіянами Маріуполі побоюються, що можуть натрапити на великі неприємності.

"Наші місцеві алкаші знайшли ще дешевший варіант. Купують в аптеці спирт по 60 руб. за 0,1 л, потім розбавляють його і пиячать. Виходить зовсім дешево", - розповіла Ольга, мешканка 17 мікрорайону.

«Холодно. Опалення немає, тож ми самогоном зараз і зігріваємось, і лікуємось, і настрій собі підіймаємо», - каже Стєпанич, чоловік, який називає себе фаталістом, мешкає на Лівобережжі і нікуди, ні на день звідти не виїжджав, навіть під час найстрашніших бомбардувань.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...