• Головна
  • Росіяни повідомляють, що в Петербурзі не прибирають сніг та сміття, бо всі гроші витратили на Маріуполь
18:18, 13 грудня 2022 р.
Надійне джерело

Росіяни повідомляють, що в Петербурзі не прибирають сніг та сміття, бо всі гроші витратили на Маріуполь

Росіяни повідомляють, що в Петербурзі не прибирають сніг та сміття, бо всі гроші витратили на Маріуполь

У Петербурзі не вистачає грошей на збирання снігу через витрати на відновлення Маріуполя. Гроші платників податків нецільовим використанням вкрали в місцевому бюджеті. І тепер Пітер потерпає від сміття.

Про це повідомляють російські видання. Правда була з'ясована під час засідання суду.

Мешканка Санкт-Петербургу Надія Кожевнікова подала до суду на комунальні служби через те, що впала на слизькій дорозі і зламала руку. І ось коли комунальники у суді почали виправдовуватись, тут правда і зазнала розголосу.

Ці повчальну історію повідомив у своєму Telegram-каналі депутат Законодавчого зібрання Борис Вишневський.

Під судом опинилось відповідальне за прибирання сміття та снігу  міське підприємство «Центр» (підвідомче комітету з благоустрою). Суд першої інстанції зобов'язав відповідача виплатити жінці 300 000 рублів.

ГУДП «Центр» подало апеляцію на це рішення, попросивши зменшити розмір компенсації через своє «важке матеріальне становище».

В апеляційній скарзі, на яку посилається депутат Вишневський, комунальники повідомили, що збитки "Центру" за перше півріччя 2022 року склали 269 млн рублів.

«Але найцікавіше – причини збитків. Чи не головна причина – понад 100 млн. рублів витрачено на «роботи із забезпечення життєдіяльності населення та відновлення об'єктів міста Маріуполь», – написав у своєму міні-розслідуванні депутат.

Комунальники пояснили, що 100 млн. рублів Маріуполю було виділено за розпорядженням комітету з благоустрою Петербурга від 15 червня 2022 року. При цьому Маріуполь офіційно до складу Росії включили 30 вересня.

Тобто фактично комунальники у суді зізнались, що вкрали (бо нецільове використання бюджетних грошей - це крадіжка) з бюджету міста 100 млн. рублів.

"Інакше кажучи, гроші, спрямовані з бюджету Санкт-Петербурга до ГУДП "Центр" для прибирання Петербурга, витратили в Маріуполі", - резюмував Вишневський.

За його словами, про існування цього розпорядження комблагу і про те, яу витрачають міські гроші в Маріуполі, йому повідомили ще у вересні.

Вишневський запросив розпорядження у комітету, але йому відмовилися його надати, пославшись, що це «внутрішній документ», і має «рекомендаційний характер». Розкрити суть документа депутату відмовився і віце-губернатор Петербурга Анатолій Повелій.

І ось через судовий позов правда була з'ясована.

Є підстави вважати, що і інші міста росії вилучають місцеві кошти для допомоги Маріуполю, через що стан коммунальних справ в російських містах - занепадає.

А у росії в федеральному бюджеті вже немає грошей ані на те, щоб відновлювати Маріуполь, ані на те, щоб допомогти власним російським містам.

Гроші залишились лише на війну.

Тож маріупольцям не варто сподіватись на вирішення комунальних проблем, які з приходом холодів ростуть з дуже швидкими темпами.

Більша частина будинків в Маріуполі сьогодні залишаються без водозабезпечення. Є проблеми з електрикою. Про вивіз сміття зараз взагалі ніхто не думає - тут би зиму пересидити.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, попри все. Бо це свято дає надію на краще майбутнє
25,9%
Так, буду, заради дітей. В іншому випадку не святкував (-ла) би.
14,1%
Ще не знаю. Настрій не святковий. Обговорюємо з родиною.
16,3%
Не визначився (-лась). Нема з ким святкувати. Але ж треба далі жити...
7,6%
Ні. Цього року не святкуватиму. Дочекаюсь перемоги
26,9%
Мабуть, вже ніколи не буде в моєму житті місця для свята
9,3%
#Маріуполь #Петербург
live comments feed...