• Головна
 • Необхідні офісні прилади – джерело безперебійного живлення та ниткошвейний біндер
Новини компаній
08:09, 12 грудня 2022 р.

Необхідні офісні прилади – джерело безперебійного живлення та ниткошвейний біндер

Новини компаній

Технічний прогрес забезпечив людину безліччю функціонального обладнання. Особливо це стосується комфортної роботи. Наприклад, джерело безперебійного живлення допоможе розв’язати проблеми пов'язаними з відключенням електроенергії і як наслідок втрати незбережених даних.

Другий пристрій – ниткошвейний апарат, зшиває різноманітну документацію в єдиний об’єкт, для зручного використання в майбутньому.

Як вибрати джерело безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення (UPS) — пристрій, до якого приєднаний один або декілька споживачів електроенергії. Його під'єднано до електромережі. При штатній роботі ДБЖ просто накопичує енергію в акумуляторі й не працює з обладнанням (яке живеться від мережі).

При виході з ладу джерела живлення від основної електричної мережі гаджет переходить на роботу від акумулятора. Безперебійна батарея може продовжувати живити обладнання протягом багатьох хвилин, дозволяючи користувачеві зберегти всі важливі дані та правильно вимкнути комп’ютер.

На що слід звернути увагу перед покупкою:

 • Купуючи джерело безперебійного живлення, слід враховувати місткість акумулятора. Чим він більший, тим довше буде працювати обладнання під час відключення електроенергії. У більшості випадків збереження даних і вимкнення комп'ютера займе не більше 5 хвилин.
 • Визначаючи, яке джерело безперебійного живлення найбільше підходить за принципом дії, необхідно також визначити його потужність. Адже гаджет, створений для підтримки одного комп’ютера, не зможе витягнути потужне медичне обладнання.

Важливо враховувати не тільки технічні характеристики, але і наявність численних доповнень:

 • Майже всі останні моделі ДБЖ мають захист від короткого замикання, щоб уникнути зламання, викликаних цією дією при низькому електричному опорі.
 • Електронний дисплей дозволить регулювати робочі параметри приладу, стежити за значенням напруги, перевантаженням, станом заряду акумулятора та ін.
 • Включення багатьох з'єднань є перевагою, якщо користувач збирається під'єднати до джерела безперебійного живлення факс, модем або принтер.
 • ДБЖ призначене для тривалого незалежного живлення обладнання, як правило, включає систему примусового охолодження.

Звісно, наявність усіх перерахованих вище доповнень не обов’язкова, оскільки деякими з них робітник не буде користуватися, а вартість обладнання з таким набором переваг буде недешевою. Бажано визначити, яке з них буде дійсно потрібним і корисним при експлуатації джерела безперебійного живлення, а потім шукати модель, яка відповідає зазначеним вимогам. На сайті компанії «А-Техно» пропонуються моделі з різноманітними параметрами.

Характеристики ниткошвейного біндера

Сучасний ниткошвейний апарат орієнтований на палітурку документів з використанням нитки. Ниткошвейний біндер – це швидкісна машина, яка працює в різних режимах залежно від моделі. Нитками зшивають складені документи в блоки. Машина проста в експлуатації й часто використовується у твердій палітурці.

Особливості рішення:

 • Можливість шити товсті томи з трьох і більше зошитів.
 • Інтелектуальний дизайн і простота використання дозволяють замінити механічні дії на автоматичний процес.
 • Пристрій характеризується малим споживанням електроенергії.
 • Компактний розмір дозволяє використовувати біндер в невеликих друкарнях і палітурних підприємствах.
 • Машина може працювати з різними типами блокнотів, дозволяючи зшивати як крихітні, так і великі томи.
 • Кількість стібків повністю регулюється.

Щоб придбати якісну модель за прийнятною ціною слід завітати на сайт компанії «А-Техно».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...