• Головна
  • Митні брокери: які послуги надає і як вибрати?
Новини компаній
09:00, 4 грудня 2022 р.

Митні брокери: які послуги надає і як вибрати?

Новини компаній

Усі, хто стикається хоч раз із ввезенням товару з інших країн та вивезенням за межі України, вже знають про складнощі незапланованих витрат при митному оформленні.

Митні брокери - фахівці, які допомагають вирішити будь-які питання, пов'язані з імпортом, експортом, реімпортом та реекспортом, ліквідацією та іншими послугами на митниці.

Можна і самостійно всі ці процедури проходити, але, як показала практика, простіше і вигідніше делегувати процес досвідченому митному брокеру.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимальнозаощадити кошти на митниці та отримати безкоштовну консультацію, читайте в цій покроковій інструкції.

Які послуги надає митний брокер?

Митний брокер представляє комплекс послуг, до якого входить:

1. Усі види митного оформлення грузов. Імпорт, експорт, реімпорт, реекспорт, ліквідація, складське зберігання та інші. В даному випадку повний спектр послуг залежить від спеціалізації, досвіду та можливостей брокера.

2. Консультування на всіх етапах оформлення. Від декларування до пред'явлення товару митним органам та після процедури. Митний брокер вже на першій консультації зможе дати точну відповідь щодо орієнтовної вартості оформлення, податків та зборів. Продумує стратегію максимально ефективного та швидкого процесу розмитнення чи замитнення.

Митні брокери: які послуги надає і як вибрати?, фото-1

3. Супровід усіх економічних операцій. Складання контракту, товаросупровідних документів, що включають рахунок-фактуру, пакувальні листи тощо.

4. Вибір коду товару та консультування у цьому питанні. Відомо, що неправильно підібраний код та відсутність знань у цій тематиці може набагато подовжити процес оформлення, призвести до штрафів та відстрочок.

5. Упорядкування кошторису митних витрат за вантаж. Митний брокер зробить розрахунок вартості всіх витрат, необхідних оформлення на митниці.

6. Отримання дозвільної документації. До цього списку можуть входити різні сертифікати, висновки, санітарні та ліцензовані документи.

7. Консультування щодо послідовності нарахувань та сплат митних платежів.

8. Оформлення сертифікату європейського стандарту щодо різних видів товару.

9. Митне оформлення у режимі ІМ40ЕА. Цей режим дозволяє транспорту з вантажем перетинати кордон і одразу надходити на складську адресу одержувача, не заїжджаючи на митний термінал.

10. Послуги митного складу.

11. Роз'яснення та проведення митних спорів, оскарження постанов державних органів.

Компанія M-Group: митні послуги на міжнародному рівні

Наша компанія надає послуги митного брокера понад 5 років. Досвідчені фахівці допомагають оформити товари, транспорт та інші вантажі наскільки це можливо швидко та ефективно.

Вирішуємо складні питання та забезпечуємо юридичною допомогою клієнтів на всіх етапах митного оформлення. З нами процес відбувається без відстрочок та переплат. Запорука правильного розмитнення – великий досвід у проведенні процедур та знання актуальних законів.

Джерело наданої інформації https://tamognia-prosto.com.ua/

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі :

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...