• Головна
  • Пєтруха повернувся. В Маріуполі засвітився зрадник України Петро Іванов, - ФОТО
Зрадник України
17:51, 22 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Пєтруха повернувся. В Маріуполі засвітився зрадник України Петро Іванов, - ФОТО

Зрадник України

Один з організаторів «русской весны» в Маріуполі Петро Іванов повернувся в місто. Фото з ним з’явилось в соціальних мережах. Він переховувався від правосуддя з літа 2014 року.

Після окупації західної частини Маріуполя в березні цього року, в місто одразу прибув депутат держдуми росії, маріуполець за походженням Дмитро Саблін. Саблін вчився в одній школі з Івановим, вони товаришували. А в 2014 році разом фінансували та організовували «русскую весну». 

Пєтруха повернувся. В Маріуполі засвітився зрадник України Петро Іванов, - ФОТО, фото-1

Проте на відміну від свого друга Сабліна, Іванов довго ніде не світився в Маріуполі після окупації. І певний час було не зрозуміло, повернувся він взагалі в Маріуполь чи продовжував керувати процесами та грошима через свою соратницю (а за неофіційною інформацією – коханку) Вікторію Калачову.

Проте нещодавно Іванов на фото таки з’явився. Він очолив так звану «федерацію боксу Маріуполя» в окупації і сфотографувався з іншими маріупольськими боксерами. 

На фото – Іванов в центрі. Поруч з ним - почесний Президент федерації боксу терористичної організації «ДНР» Армен Саркісян, президент федерації боксу «ДНР» Олександр Ткаченко, президент федерації боксу Макіївки Микола Вихристюк і колаборант - начальник відділу фізкультури і спорту Олександр Баландін.

Пєтруха повернувся. В Маріуполі засвітився зрадник України Петро Іванов, - ФОТО, фото-2

Боксерські клуби ще з 90-х перетворились на організовані бандитські угрупування, які поставляли кадри в кримінальні структури. А Петро Іванов (прізвище Петруха) якраз і був частиною маріупольського криміналітету. Контролював рекет, торгівлю наркотиками тощо, а потім пішов у політику. Він вступив до Партії регіонів, був призначений «смотрящим» за Маріуполем і очолив фракцію Партії регіонів в Маріупольській міській раді.  Саме Іванов займався русифікацією Маріуполя, разом з приятелем Сабліним завозив в Маріуполь російські гроші, на які тут створював «сакральні победобєсні місця» на кшталт «Алеї пам’яті» замість арт-Арбату або «Самолет».

В 2014 році Петро Іванов організовував смуту, платив людям гроші за мітинги, керував спецоперацією під назвою «русская весна». Але для повної перемоги і встановлення в місті влади так званої «ДНР» Іванову і Сабліну дуже заважав мер Маріуполя Юрій Хотлубей. Мер мав би повністю визнати  «ДНР». Однак Юрій Юрійович чудово розумів, з чим має справу, і лавірував, відмовляючись ставати на бік сепаратистів. Тож вони вирішили провернути спецоперацію по усуненню Хотлубея з посади.

Пєтруха повернувся. В Маріуполі засвітився зрадник України Петро Іванов, - ФОТО, фото-3

За законом, якщо мер зникає або раптово хворіє довгий час, його обов’язки виконує секретар міськради. Тому план був – змістити з посади діючого секретаря Андрія Федая ну а Юрія Хотлубея відправити на лікарняний або усунути, зібравши  2/3 голосів депутатів.

План був повністю готовий до реалізації, питання про переобрання секретаря міськради було внесено до порядку денного сесії у червні, але в останній момент – і ми, кореспонденти 0629, добре пам'ятаємо цей день, - група депутатів, які представляють Метінвест Ахметова, несподівано для всіх у повному складі залишила сесійний зал. Іванов не зміг зібрати кворум, і сесію довелося закривати.

Так, завдяки Рінату Ахметову, і Андрій Федай, і Юрій Хотлубей змогли зберегти свої посади, і український Маріуполь.

Через короткий час після цієї історії ситуація у Маріуполі змінилася кардинально. Місто було звільнено від сепаратистів, ватажки бандів втікли, а разом із ними – і Петро Іванов.

Він світився то у Москві, то в окупованому Криму.

Пєтруха повернувся. В Маріуполі засвітився зрадник України Петро Іванов, - ФОТО, фото-4

Декілька разів робив спроби повернутись в Маріуполь, домовлятися з командою Ахметова в міськраді. Але не отримав підтримки. 

Тому він поставив все на потрапляння в міськраду більшістю від  ОПЗЖ і таким чином хотів взяти під контроль місто. Але і тут не склалось – більшість голосів дісталась не ОПЗЖ, а Блоку Вадима Бойченка.

Тому Петруха був змушений залишатися «в бігах» і зміг повернутись в Маріуполь тільки зараз.

Напевно, не таким він уявляв своє повернення. Бо дуже мало простору залишилось для того, щоб він міг займатись звичною для себе справою – рекетом та торгівлею наркотиками. Але, як розповіли люди, що близько знайомі з ситуацією, саме цим він і займається зараз, в розбомбленому росіянами Маріуполі.

Більше про колаборантів та зрадників читайте в нашій спецтемі за посиланням

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...