• Головна
  • Паріння на малопотужних електронних сигаретах: чому рідину для них називають сольовою?
Новини компаній
15:00, 11 листопада 2022 р.

Паріння на малопотужних електронних сигаретах: чому рідину для них називають сольовою?

Новини компаній

Електронні сигарети існують двох видів – потужні та малопотужні. До других відносять Pod-системи, які призначені для паріння міцних рідин. Завдяки невеликій кількості енергії та сигаретній тязі парити концентровану рідину для под систем комфортно. Зазвичай у таку електронну сигарету заливають рідину на сольовому нікотині, вона втамовує нікотиновий голод за лічені секунди. Це не єдина перевага сольового нікотину, до них можна віднести:

  • Повільна витрата рідини
  • Відсутність тротхіту (удару по горлу)
  • Потреба в постійному парінні відсутня, кілька затяжок дають насичення, якого достатньо, щоб не парити ще тривалий час
  • Економія коштів як на рідинах, так і на пристрої. Жижи на солевом никотине значно дешевші за наворочені вейпи.
  • Рідина на сольовому нікотині може зберігатися довше
  • Речовина повністю безпечна, це було доведено різними структурами з нагляду якості товарів.
Паріння на малопотужних електронних сигаретах: чому рідину для них називають сольовою?, фото-1

Рідину називають сольовою через те, що за своїми хімічними характеристиками вона схожа на «сіль», але солоного присмаку не має. Та й будь-якого іншого теж, це максимально очищена речовина, основна властивість якої лише міцність. Це досить свіжа розробка останніх років, покращена версія вільного нікотину та його властивостей. Але незважаючи на те, що salt nicotine був виготовлений на основі вільного, функції у них відрізняються. Навіть парити їх необхідно на різних електронках.

Рідина на сольовому нікотині дорога?

Якщо порівнювати з жижею на звичайному нікотині або зовсім без нього, то сольова коштує дорожче. Але витрата у них зовсім різна і зрештою при підрахунку можна з'ясувати, що парити сольову заправку навіть вигідніше. Щодо вигідних цін, то знайти їх можна в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Це не єдине що вас порадує, адже компанія має величезний вибір найсмачніших рідин, всі товари сертифіковані, а значить безпечні. Класичні смаки, незвичайні мікси та неймовірні поєднання компонентів, у Vaper`s Lab можна знайти будь-що. До того ж компанія займається самостійним виготовленням рідин, що за смаком перевершують відомі лінійки! Філософія Vaper`s Lab полягає в тому, щоб парити із задоволенням! Ознайомитися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поди для сольового нікотину #сольова рідина
live comments feed...