• Головна
  • Що таке охоронна сигналізація Tiras та як вона працює?
Новини компаній
11:00, 10 листопада 2022 р.

Що таке охоронна сигналізація Tiras та як вона працює?

Новини компаній

Сигналізація встановлюється, щоб уникнути несанкціонованих проникнень на об'єкт. Завдяки особливостям розробки, програма не дає злодіїв вчинити злочин, бо сприяє затриманню його на місці злочину. Залежно від об'єкта, бувають різні види тривог: інформаційні або службові.

Що таке охоронна сигналізація Tiras та як вона працює?, фото-1

Охоронна сигналізація Тирас – що це таке та як вона працює?

 Що таке сигналізація Tiras? Це набір технічних засобів, що дозволяють швидко і без зайвого клопоту дізнатися про твори злому.

 Питання про те, як працює охоронна сигналізація Tiras, дуже простий, як і її інтерфейс. Вона здатна моментально виявити спробу або саме проникнення, при цьому подається сигнал або смс-оповіщення.

 Пристрій сприяє постійному відстеженню стороннього руху на певному об'єкті. Воно відрізняється високим рівнем якості, зберігає майно завдяки своєму оснащенню. Виробник надає тривалу гарантію на ПЗ, а також на всі види робіт із встановлення.

Перевага охоронної системи

 У чому переваги охоронної сигналізації Tiras? Кожен другий клієнт задається цим питанням у пошуку відповідної моделі. Компанія виводить на ринок лише якісний товар із офіційною гарантією на довгий термін. Це є величезним плюсом, тому що не всі виробники можуть похвалитися тривалими гарантійними зобов'язаннями.

 Системі Тирас властиві такі якості:

  • оснащення найновішими технічними комплектуючими;
  • елегантний дизайн та додаткові можливості;
  • тривалий період експлуатації;
  • якісна зйомка;
  • швидка передача даних;
  • простий набір команд, якими легко скористатися;
  • підвищена якість функціонування кожного елемента.

Такі функції забезпечують оптимальну роботу та демонструють відмінну якість відеозйомки.

Бажаючи спростити роботу із системою, виробники створили функцію віддаленого керування за допомогою гаджетів. Крім того, надаються безкоштовні інструкції з встановлення та експлуатації, а також додаткові послуги клієнтської підтримки з будь-яких питань. У разі звернення на підтримку необхідно лише вказати номер телефону, на який раніше було оформлено покупку, і протягом деякого часу менеджери зв'яжуться для вирішення питань.

Де замовити

Тирас сигналізація має попит, тому в режимі онлайн можна замовити обладнання в спеціалізованому магазині Pipl.ua, навіть не виходячи з дому.

Професіонали компанії допоможуть якісно встановити систему, що дозволить їй довго прослужити:

  • якісно укомплектують та доставлять.
  • нададуть офіційну гарантію на всі свої роботи із встановлення.

Така установка має великий плюс, оскільки у разі поломки компанія безкоштовно надасть свої послуги та замінить усі деталі, що вийшли з ладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тирас сигналізація #Tiras #Охоронна сигналізація #Безпека #Охоронні системи #Pipl.ua
live comments feed...