• Головна
  • Дома краще! Яким був Маріуполь до 24 лютого 2022 року - у програмі "Орел і решка", - ВІДЕО 2020 року
16:25, 9 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Дома краще! Яким був Маріуполь до 24 лютого 2022 року - у програмі "Орел і решка", - ВІДЕО 2020 року

До 24 лютого 2022 року Маріуполь розвивася шаленими темпами. Він захоплював, створював можливості, ставав комфортніше, зручніше. Він не був ідеальним містом. Маріуполь мав купу проблем з екологією, чистою питною водою тощо. Проте він швидко рухався і поступово вирішував свої проблеми. І він точно не заслуговував на те, щоб його знищили, а десятки тисяч містян вбили.

Російська армія відібрала у Маріуполя його життя. Проте Маріуполь живе у наших серцях і нашій пам'яті. І саме таким, як ми його пам'ятаємо, Маріуполь зберігся на відео, яке зробила команда проєкту "Орел і решка".

Пам'ятаєте? Це був початок епідемії коронавірусу. І люди втратили можливість подорожувати за кордон. Тому програма проєкту почала шукати цікаві місця в Україні і знайшла таке в Маріуполі.

Вежа, віртуальні подорожі старовинним Маріуполем, "Нільсони", приватний музей, борщ в капустині від ресторану "Stone", повністю зруйнованому окупантами, морепродукти в Rafale, парки, новий пірс і гребля, готель Континенталь...

Ви побачите такі знайомі до болю місця, рідних людей, друзів. Це екскурсія Маріуполем, якого вже немає і ніколи не буде. Але, ми впевнені, буде інше місто - безпечніше та комфортніше, ніж було.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...