• Головна
  • Основні види систем відеоспостереження та їх переваги
Новини компаній
11:00, 9 листопада 2022 р.

Основні види систем відеоспостереження та їх переваги

Новини компаній

Захист будинку чи прибудинкової території від злочинців важко уявити без різноманітних систем відеоспостереження. Вони допомагають відслідковувати проникнення і переміщення сторонніх осіб, та запобігати злочинам.

Види систем відеоспостереження

Види спостереження бувають різні, та всі їх умовно можна розділити на:

  • однорівневі;

  • багаторівневі;

  • розподілені. 

Однорівневе спостереження характеризується простим устаткуванням, яке складається з одного комп'ютера, монітора, кількох відеокамер і відеореєстратора. При цьому отримані файли зберігаються на жорсткому диску і можуть бути втрачені при його форматуванні. Тому більш зручною є багаторівнева побудова нагляду, головною ознакою якої є збереження відзнятого відео на окремому сервері. Доступ до цього сховища має лише господар, що значно спрощує виявлення злочинних дій.

Розподілена система також дуже ефективна, адже дозволяє вести безперервну трансляцію в мережі. Тому господар може в будь-який час відслідкувати, що діється вдома. І це стосується не тільки несанкціонованих проникнень на територію - за допомогою даного обладнання можна спостерігати за роботою няні чи інших найманих працівників.

За характером обладнання системи відеоспостереження поділяють на аналогові, гібридні, комбіновані, ІР та цифрові.

Особливості аналогового обладнання

Аналогова система відеоспостереження - це «матуся» сучасних систем, адже вони виникли саме на її основі. Вона досить проста, дешева і не потребує спеціальних навиків для встановлення, складається з відеокамер, коаксіального кабелю і відеомагнітофона. Відзняте відео записується на касету в нестисненому вигляді, тож для перегляду записів потрібно досить багато часу. Окрім того, й роздільна якість зображення у неї досить невисока.

Комбінована система дуже схожа на аналогову, але при цьому має більш досконалу систему запису інформації на диску. Це її головна відмінність також перед гібридним устаткуванням, яке поєднує аналогові і мережеві камери, а також транслює відео напряму до комп'ютера.

Цифрова система

Великої популярності в наш час набирає мережеве спостереження. Інформація з камер викладається відразу в мережу в стиснутому вигляді, що неабияк спрощує перегляд відео. Та й видалити інформацію з віддаленого сервера практично неможливо.

IP цифрова система відеоспостереження транслює інформацію в форматі SDI, який часто використовують на телебаченні. Вона забезпечує стабільний сигнал, має гарну якість зображення та відмінно захищена від злому. До її плюсів також можна віднести і простоту монтажу. Однак, налаштування мережевого обладнання та якості трансляції краще все ж залишити професіоналам.

Де придбати устаткування

В інтернет-магазині Viatec ви можете придбати все те, з чого складається система відеоспостереження. Це системи безпеки, камери, коаксіальний кабель, відеореєстратори та інше устаткування. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний набір пристроїв, які будуть забезпечувати всебічний захист нашого майна. Все необхідне обладнання для спостереження ви можете замовити з доставкою в будь-який куточок України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#система відеоспостереження #цифрова система #відеоспостереження #камери #відеореєстратори #системи безпеки #Viatec
live comments feed...