• Головна
  • Вейп-мистецтво або чому вейпери готують самозаміси? Переваги цього творчого процесу
Новини компаній
11:00, 8 листопада 2022 р.

Вейп-мистецтво або чому вейпери готують самозаміси? Переваги цього творчого процесу

Новини компаній

Серед вейперів-новачків існує думка, що досвідченіші вейпери займаються самозамісами лише тому, що заводські та магазинні рідини недостатньо якісні чи смачні, але це не так. Існує безліч виробників, які пропонують вам буквально все, що можна собі уявити. Тому неправильно вважати, що всі жижки несмачні та неякісні. Вейпери мають інші причини створювати свої власні заправки. Наприклад, сам процес створення цікавий та захоплюючий. Адже це приголомшливо, що ти можеш створити такий самий продукт, який продається на полицях магазинів, а то й краще. Ти точно знаєш, що знаходиться в складі заправки, ніяких зайвих добавок або домішок самостійно додавати не захочеться. Можна змінювати властивості рідини, якщо щось не сподобалося, здалося надто нав'язливим або навпаки недостатньо яскравим. Якщо ви переборщили з якимось компонентом, ви маєте можливість це виправити. А ще ви можете змішувати ароматизатори і придумати такий мікс, який не знайти в жодному вейпшопі, записати його в свої рецепти і парити унікальну жижу щоразу, коли захочеться. Багато вейперів також відзначають, що створювати рідини самим більш економно, особливо, якщо ви робите самозаміс на тривалий час. У цій статті ми розберемо, як створити свою рідину для вейпу з великою кількістю пари та невеликою градацією міцності органічного нікотину.

З чого складається рідина?

Існує два способи створювати свою рідину – більш простий та традиційний. Для першого способу вам знадобиться готовая база для вейпа 70/30. У складі вже знаходиться 70% рослинного гліцерину, 30% пропіленгліколю та 3 мг/мл органічного нікотину. Тобто рідина практично готова, до неї необхідно додати ароматизатори і добре перемішати готовий склад. Небагато часу для настою та рідина буде готова до паріння.

Другий спосіб передбачає змішування всіх компонентів окремо, а саме рослинного гліцерину, пропіленгліколю, нікотину та ароматизаторів. Усі ці компоненти продаються окремо. І в цьому способі ми не забуваємо про постійне перемішування компонентів. Робіть це на кожному етапі після кожного додавання нового інгредієнта. Залили – перемішали і так далі.

Вейп-мистецтво або чому вейпери готують самозаміси? Переваги цього творчого процесу, фото-1

Скільки необхідно настоювати рідину і де її краще зберігати?

Настоювання готової рідини залежить від того, які ароматизатори ви додали до складу. Якщо це легкі прості смаки, то парити можна відразу або дати їм постояти максимум три дні для повного розкриття смаків. Якщо складніші композиції, мікси або важкі смаки як тютюн, м'ята, кава і т.д., такі рідини настоюються від тижня до двох.

Залиште заправку в темному прохолодному місці, де сонячні промені точно не потраплять на флакони. Це важливо, оскільки тепло негативно впливає як на властивості рідини, так і термін їх зберігання. Сховайте флакони подалі від дітей та домашніх тварин. Для самозамісу варто створити собі робоче місце, де вам не заважатимуть.

Де придбати все потрібне для самозамісу?

Найкраща продукція, яка є в Україні, представлена​​в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Тут ви знайдете всі компоненти окремо, готові бази, готові рідини, розхідники та навіть електронні сигарети. Ознайомитись тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Готова база для вейпу 70/30 3 мг/мл #вейп
live comments feed...