• Головна
  • Маріупольські підприємці просять Бойченка втрутитись у ситуацію з боргами Метінвесту
18:09, 19 жовтня 2022 р.

Маріупольські підприємці просять Бойченка втрутитись у ситуацію з боргами Метінвесту

Керівники 10 маріупольських будівельних підприємств звернулися з відкритим листом до мера Маріуполя Вадима Бойченко із проханням втрутитись у ситуацію із заборгованістю холдінгу Метінвест. 

Нагадаємо, підприємці до початку війни на замовлення Метінвесту виконали будівельно-монтажні роботи та відвантажили сировину. Але грошей за цю роботу на так і не отримали, таким чином компанія «Метінвест» заборгувала підприємствам понад 142 мільйони гривень

"Від нашої організованої групи будівельних компаній м. Маріуполя, були письмові звернення до керівників металургійних комбінатів ПрАТ “МК “АЗОВСТАЛЬ”, ПрАТ “ММК ім. Ілліча”, ТОВ “Метінвест-Інжиніринг”, а також до генерального директора ТОВ “Метінвест Холдинг” із проханням знайти компромісне рішення щодо погашення цієї заборгованості. На сьогоднішній день жодних пропозицій не надходило, наші запити просто ігнорують. Крім того, наразі навмисно намагаються банкрутувати вищевказані підприємства, щоб не дати стягнути заборгованість", - зазначають підприємці у листі до Вадима Бойченка.

Вони вважають, що такі дії компаніїї "впливають не лише на ділову репутацію групи Метінвест, але і на імідж маріупольської міської ради та її очільника, у зв’язку з інвестиційною підтримкою партнераборжника та тісним співробітництвом з ним".

"Отже, або ви Мер, що відстоює права маріупольців, або Ви - уповноважений представник холдингу у владі. На наш погляд, патріотизм – це робити свою справу добре, бути на своєму місті і бути ефективним. Настав час, коли кожен має сформувати чітку державну та громадянську позицію і проявити себе. Тому давайте разом своїми діями служити інтересам нашій Батьківщині. Сподіваємось на рішучі кроки з вашого боку для встановлення законності і захисту прав підприємців нашого міста. Віримо у перемогу та очікуємо на повернення українського Маріуполя", - наголосили підприємці.

0629 звернувся з приводу цього листа до мера міста Вадима Бойченка, але не отримали коментар.

Публікуємо повний текст цього листа. Звернення підписали директори десяти підприємств.

Читайте також: "Працювали до останнього, поки це було можливо". Маріупольські підрядники вимагають від Метінвесту розрахуватися за виконану перед війною роботу, - ЗВЕРНЕННЯЯкщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Бойченко #Метінвест
live comments feed...