• Головна
  • По Маріуполю ходять чутки, що кількість загиблих сягнула більше 130 тисяч чоловік
14:31, 13 жовтня 2022 р.
Потребує перевірки

По Маріуполю ходять чутки, що кількість загиблих сягнула більше 130 тисяч чоловік

Точної кількості людей, яка загинула в результаті нападу росії на нашу країну і окупації Маріуполя, наразі не відомо. За кількістю поховань, які можна було побачити на аерофотозйомці, встановлено, що в Маріуполі загинуло 22 тисячі людей, проте різні джерела оцінюють число загиблих, виходячи з масштабів руйнувань, від 50 до 80 тисяч чоловік.

Проте в Маріуполі розповсюджується інформація, що кількість загиблих та померлих в результаті військового нападу росії сягнула 138 тисяч чоловік.

Про це 0629 повідомив маріуполець, який щойно поховав свою дружину. Під час оформлення дозволів на поховання один з працівників маріупольського моргу повідомив йому, що з 24 лютого по теперішній день в Маріуполі загинули та померли з різних причин 138 тисяч чоловік. В цих даних, за словами працівника моргу, враховані всі смерті, в тому числі через голод та ненадання медичної допомоги.

Але перевірити цю інформацію не має можливості. Точні дані щодо кількості загиблих можна буде встановити лише після звільнення Маріуполя. Наразі росія веде роботу щоб приховати сліди своїх злочинів, і будівництво, а також тотальний демонтаж будівель – це спосіб приховати свої злодіяння. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...